728 x 90

۲کشته در انفجار خودروی بمب‌گذاری‌شده در موگادیشو پایتخت سومالی

خودروی بمب‌گذاری‌شده در موگادیشو
خودروی بمب‌گذاری‌شده در موگادیشو
پلیس سومالی اعلام کرد که یک خودروی بمب‌گذاری‌شده در مرکز موگادیشو پایتخت سومالی منفجر شد که منجر به کشته شدن ۲نفر و مجروح شدن تعداد دیگری شد.

الجزیره ۱۳مرداد ۹۶ افزود این خودرو در نزدیکی یک بیمارستان و در یک مسیر شلوغ در نزدیکی تعدادی هتل پارک شده بود. هنوز هیچ کس مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.

بیشتربخوانید:

مرگ یکی از فرماندهان ارشد گروه تروریستی الشباب تأیید شدروز جمعه ۱۳مرداد ۹۶ ارتش آمریکا کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد گروه افراطی الشباب درحمله هوایی یکشنبه گذشته در سومالی را تأیید کرد.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس و به‌نقل از بیانیه فرماندهی ارتش آمریکا در آفریقا، علی محمد حسین، ملقب به علی جبال، در حمله ۳۰ژوئیه کشته شد. الشباب خطرناکترین گروه تروریستی فعال در آفریقاست که در سال‌های اخیر علاوه بر گروگانگیری، حملات مرگباری را نیز انجام داده است.

حمله تروریستی به کاروان اتحادیه آفریقا در سومالی با ۲۴کشته


حمله تروریستی گروه بنیادگرای الشباب به یک کاروان نیروهای حافظ صلح اتحادیه آفریقا در جنوب سومالی باعث کشته شدن 24تن از این نیروها شد.
عرب نیوز ۹مرداد ۹۶نوشت این حمله چند ساعت بعد از یک حمله با خودروی انفجاری در موگادیشو پایتخت سومالی صورت گرفت که در طی آن حداقل ۶شهروند کشته شده بودند.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fec7b448-c800-460f-94c2-413afba79a2e"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات