728 x 90

بازداشت بیش از ۳۰۰تن در رابطه با تخلفات انتخاباتی!

اسدالله جعفری، دادستان رژیم در مازندران
اسدالله جعفری، دادستان رژیم در مازندران
به گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه شمار دستگیر ‌شدگان به اتهام تقلب در نمایش انتخاباتی به 301نفر افزایش یافت. بنا‌ به این گزارش اسدالله جعفری، دادستان رژیم در مازندران اعلام کرد: تعدادی از افراد به‌دلیل تخلفات انتخاباتی و خرید و فروش رأی دستگیر و برای 51نفر از آنها پرونده قضایی تشکیل شده است.
وی همچنین از تشکیل پرونده قضایی برای برخی از روسای ستادهای انتخابات ریاست‌جمهوری در استان و شهرستان و چهار تن از مدیران اجرایی و احضار آنان به دادسرا خبر داد. پیش از این در آمار اولیه 237نفر در ارتباط با تخلفات انتخابات ریاست‌جمهوری ایران دستگیر شدند که بیشترین دستگیریها در تهران به تعداد 120نفر بوده است.

خاطرنشان می‌شود دبیرخانه شورای ملی مقاومت طی اطلاعیه‌یی با عنوان باندهای درونی رژیم تقلبهای گسترده یکدیگر را برملا می‌کنند از جمله اعلام کرد: تقلبات و رأی سازیهای نجومی در جریان نمایش انتخابات به حدی است که در ساعتهای پایانی باندهای متخاصم به‌طور رسمی و علنی یکدیگر را متهم به تقلب در انتخابات می‌کنند.

علی نیکزاد، رئیس ستاد آخوند رئیسی در شکایتی به وزیر کشور نوشت: «همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد دولت مستقر و طرفداران آن در صحنه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری نیز هم‌چون مراحل تبلیغات پا را از دایره انصاف و قانون بیرون نهادند و تخلفات فراوان و بی‌سابقه‌یی مرتکب گردیدند. عدم رعایت عدالت در اعلام اسامی نامزدها، عدم صدور کارت ورود به صندوق ناظران رئیسی، تأخیر در شروع کار در برخی شعب، توزیع تعرفه بدون مهر در برخی شعب، تبلیغ غیرقانونی به نفع دولت در شمار این تخلفات است».

غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری استان تهران، رئیس سابق زندانها و یکی از جنایتکارترین عوامل باند خامنه‌ای، از دستگیری 120تن از عوامل روحانی تنها در شهرهای مختلف استان تهران در ارتباط با تخلفات انتخاباتی از جمله خرید و فروش آرا خبر داد.