728 x 90

تصادفات رانندگى,

مرگ یازده تن از هموطنان در تصادف اتوبوس

-

مرگ یازده تن از هموطنان در تصادف اتوبوس
مرگ یازده تن از هموطنان در تصادف اتوبوس
یازده تن از هموطنان در یک حادثه تصادف در چهارشنبه شب 30فروردین 96 در جاده سبزوار- شاهرود جان خود را متأسفانه از دست دادند.

بر اثر گزارشات رسیده هفت از این هموطنان در همان لحظات اولیه تصادف جان باختند و چهار تن دیگر پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند. این اتوبوس هنگام تصادف 30 سرنشین داشت و عازم اصفهان بود.

خاطر نشان می‌شود در بررسی علل افزایش تصادفات جاده‌یی در میهن اشغال شده صرف‌نظر از سوء مدیریتها و باندهای دزد و چپاولگر حاکمیت فاسد آخوندی، به اعتقاد بسیاری از کارشناسان داخلی و بین‌المللی راه و ترابری، باید روی نبود جاده‌های استاندارد و زیرساختهای ترابری، وجود وسائل نقلیه فرسوده و بعضاً از دور خارج شده، نبود علائم ایمنی در راه‌ها و جاده‌های کشور، رشد جمعیت و افزایش آمار خودروها، رد پای فقر و فشارهای اقتصادی بر رانندگان دست گذاشت.

ایران با 800000 تصادف جاده‌یی در سال (یک و نیم برابر میانگین جهانی) از حیث آمار در رتبه اول مرگبارترین حوادث جاده‌یی در جهان قرار دارد.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c8af6828-d54f-4f9b-805d-65c1bc7ae690"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات