728 x 90

فاکس‌نیوز: رژیم ایران، حامی اصلی تروریسم در جهان است

فاکس نیوز
فاکس نیوز
فاکس نیوز طی گزارشی از حکومت آخوندی به‌عنوان نخستین حکومت حامی تروریسم درجهان یاد کرد و گفت: مریم رجوی می‌گوید سیاست شکست‌خوردهٴ مماشات با این رژیم، که به مردم ایران و صلح و امنیت بین‌المللی، آسیب رسانده، باید کنار گذاشته شود. خواست مردم ایران سرنگونی دیکتاتوری حاکم است و این کار باید به‌دست مردم و مقاومت ایران صورت گیرد.

فاکس نیوز در گزارش خود پیرامون دیکتاتوری آخوندی به‌عنوان حامی اصلی تروریسم در سطح بین الملی گفت: (رژیم) ایران، یک حکومت تحریم شده و در صدر فهرست حکومت‌های حامی تروریسم است. احتمال دارد فشارها روی این رژیم به‌زودی بیشتر شود. دولت ترامپ در حال بررسی تعیین سپاه پاسداران (رژیم) ایران به‌عنوان یک سازمان تروریستی خارجی است. این در حالیست که مقاومت ایران کمپ‌های جدید سپاه (برای) تروریستها را اخیر افشا کرده است. شورای ملی مقاومت ایران، بزرگ‌ترین گروه اپوزیسیون ایرانی، یک کنفرانس مطبوعاتی در واشینگتن برگزار کرد و یافته‌های خود را منتشر کرد که نشان‌دهندهٴ چندین کمپ آموزشی سپاه در سراسر ایران است. به گفته این گروه، در این کمپ‌ها سپاه پاسداران به شبه‌نظامیان خارجی تاکتیک‌های تروریستی و موشکی آموزش می‌دهد. سپاه پاسداران که از همان آغاز حاکمیت آخوندها تأسیس شده نقش عمده‌یی در اقتصاد و امنیت (رژیم) ایران ایفا می‌کند.

فاکس نیوز در ادامه گزارش خود، می‌افزاید: مریم رجوی می‌گوید: مردم ایران دیکتاتوری آخوندی را رد می‌کنند و. سپاه پاسداران این رژیم، مسئول هزاران اعدام و شکنجه در زندانها در داخل ایران و مسئول فعالیتهای تروریستی رژیم ایران در خارج کشور است.

مریم رجوی: ما می‌خواهیم مردم آمریکا بدانند، این رژیم مردم ایران را نمایندگی نمی‌کند و مردم ایران این دیکتاتوری را رد می‌کنند. می‌خواهیم مردم آمریکا از خواسته مردم ایران برای آزادی و دموکراسی حمایت کنند.

فاکس نیوز همچنین گزارش داد: مریم رجوی تأکید می‌کند زمان (اتخاذ) یک سیاست قاطع در قبال (رژیم) ایران فرا رسیده است. سیاست شکست‌خوردهٴ مماشات، به مردم ایران و صلح و امنیت بین‌المللی، آسیب رسانده است. این سیاست باید به کنار گذاشته شود.

مریم رجوی تأکید می‌کند خواست و هدف مردم ایران سرنگونی دیکتاتوری حاکم بر ایران است. این کار باید به‌دست مردم ایران و مقاومت ایران صورت گیرد...

وی می‌افزاید: ما خواهان حمایت مردم آمریکا از خواسته مردم ایران برای آزادی و دموکراسی هستیم. انتظار مردم ایران است که دولت آمریکا سیاستهای مماشاتگرانه دولتهای قبلی را کنار بگذارد. من اعتقاد دارم مردم ایران و جنبش مقاومت ما قادر هستند تغییر در ایران را محقق کنند.