728 x 90

شبكه هاى تروريستى,

کمیسیون‌امنیت و ضدتروریسم- افشای صورت‌جلسه ملاقات رفسنجانی با نخست‌وزیر عراق در ۱۷ژوئن ۲۰۱۵

-

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران
توطئه از بین بردن مجاهدین در لیبرتی با چسباندن آنها به داعش

اعتراف نخست‌وزیر عراق به اقدامات علیه مجاهدین به‌ویژه «رساندن خانواده‌ها»!


روز 17ژوئن 2015 (27خرداد1394) چهار روز بعد از گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس که خشم و کین حیوانی رژیم آخوندی را به‌شدت برانگیخته بود، آخوندها نخست‌وزیر عراق را به تهران فراخواندند. عبادی نخست‌وزیر عراق در این سفر با خامنه‌ای، رفسنجانی، روحانی، شمخانی، شاهرودی و اسحاق جهانگیری معاون رئیس‌جمهور ارتجاع دیدار کرد. آنها سلسله اقداماتی را علیه مجاهدین به‌منظور از بین بردن آنها در لیبرتی با برچسب داعش، به وی ابلاغ کردند. اطلاعات آخوندها و نیروی تروریستی قدس از آن پس به انتشار اخبار مجعول زنجیره‌یی درباره ارتباطات مجاهدین با داعش در لیبرتی مبادرت کرد که در همان زمان یک به یک از طریق رسانه‌ها و کانالهای سیاسی تکذیب شده است.

عبادی پس از توجیه توسط پاسدار شمخانی و پاسدار قاسم سلیمانی، می‌گوید برایش روشن شده است که «عناصری» از سازمان مجاهدین خلق همراه داعش و حزب بعث در انبار و موصل می‌جنگند و این باعث نگرانی وی شده است...

طبق سند ضمیمه که نسخه‌های آن در بیت‌العنکبوت خامنه‌ای، نیروی تروریستی قدس، شورایعالی امنیت، وزارت‌خارجه و اطلاعات رژیم موجود است، رفسنجانی تأکید می‌کند: «اعضای سازمان خلق، آفتی هستند که باید آنان را از بین برد و ما برای حل آن، همهٴ راههای حول این موضوع را در نظر داریم».

متقابلاً نخست‌وزیر عراق از اقدامات حکومتش به چند کار علیه مجاهدین از قبیل «رساندن خانواده‌ها به آنان» صحبت می‌کند.

در همان روز 27خرداد 94، دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران در اطلاعیه شماره 8 پیرامون «انتقال مزدوران به لیبرتی» فاش می‌کند مزدورانی که تحت عنوان خانواده مجاهدین از «صبح روز چهارشنبه 17ژوئن (27خرداد)، توسط صادق محمد کاظم، از کمیته سرکوب دولتی، بار دیگر به لیبرتی برده شدند... در ایستگاه پلیس به شعار دادن علیه ساکنان پرداخته و از جمله می‌گفتند: همان‌طور که اشرف را نابود کردیم این‌جا را نیز نابود خواهیم کرد». این مزدوران «همان کسانی هستند که وزیر به‌اصطلاح حقوق‌بشر عراق که از عوامل نیروی تروریستی قدس است، در روز 14ژوئن در بغداد با آنها دیدار کرد».

سند به‌وضوح نشان می‌دهد که هیچ اقدامی علیه مجاهدین و مقاومت ایران جز با طراحی و سازماندهی رژیم آخوندی صورت نمی‌گیرد.

شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم
29 دی95 (18ژانویه2017)

جمهوری عراق یادداشت داخلی
دبیرخانهٴ کل شورای وزیران تاریخ: ۱۷/۶/۲۰15
دیدار کوتاه
جلسه‌یی با آقای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، علی اکبر هاشمی رفسنجانی برگزار شد و صحبت حول حل قضیهٴ اعضای سازمان خلق ایران بود.

آقای رفسنجانی تأکید نمود، اعضای سازمان خلق، آفتی هستند که باید آنان را از بین برد و ما برای حل آن، همهٴ راههای حول این موضوع را در نظر داریم. ولی طرف عراقی شروع به کش‌دادن حول این پرونده کرده، در حالی که راه‌حل به‌دست حکومت عراق است.

آقای عبادی تأکید نمود، ما امروز رو به حل این مشکل داریم و حل آن، براحتی نفس کشیدن است. ما حول موضوع ساکنان لیبرتی اقدام به چند کار، از جمله رساندن خانواده‌ها به آنان کرده‌ایم، ولی روشهای جاری، این دیدار را بسیار بعقب انداخت، علاوه بر آن، خودداری ساکنان لیبرتی از دیدار با خانواده‌هایشان نیز بوده‌است. همچنین اقدام به تنظیم بررسی کاملی برای فرستادن آنان به خارج از عراق در نزدیکترین فرصت ممکن نمودیم. ولی بعد از این‌که روشن شد، عناصری از سازمان خلق هستند که عملاً همراه داعش و تشکیلات حزب منحله بعث در انبار و موصل می‌جنگند، وجود آنان، شروع به ایجاد نگرانی برای ما کرده‌ است.

آقای رفسنجانی تأکید کرد، ما آمادگی کامل برای کشف همهٴ طرحهای تشکیلات خلق و هر آن چه در عراق انجام خواهد داد را داریم، مثلاً این تشکیلات ابزاری به‌دست طاغی بود و اکنون ابزاری به‌دست داعش است.

همچنین آقای رفسنجانی بر این تأکید داشت که عراق، یا باید با آمریکا باشد و یا با بسیج و ایران. نمی‌توان این دو را با هم داشت. ما می‌گوئیم، عراق و حکومت جهت تحقق پیروزی باید با ایران و بسیج باشند. همه بر موارد زیر توافق کردند؛

1-دریافت اطلاعات کامل درباره رزمندگان سازمان خلق که همراه داعش می‌جنگند.

2-ایران اطلاعات کامل افراد ساکن لیبرتی را تحویل می‌گیرد تا مشخص کند که کدام آنها دشمن هستند و کدام دستشان به خون ایرانیان آلوده است، تا حسابرسی شوند.

پایان دیدار.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/32349746-c5f1-46df-a035-6807f525dcb6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات