728 x 90

انتقال مجاهدین به آلبانی و سایر کشورها,

پایان انتقال پیروزمند مجاهدین و رزم‌آوران ارتش آزادی به آلبانی و سایر کشورهای اروپایی

-

پایان انتقال پیروزمند مجاهدین و رزم‌آوران ارتش آزادی به آلبانی و سایر کشورهای اروپایی
پایان انتقال پیروزمند مجاهدین و رزم‌آوران ارتش آزادی به آلبانی و سایر کشورهای اروپایی
امروز جمعه 19شهریور با به زمین نشستن دو هواپیمای اختصاصی حامل آخرین گروه از مجاهدان اشرفی در لیبرتی که تعداد آنها 280نفر است، پروژه بزرگ انتقال مجاهدین و رزم آوران ارتش آزادی پس از 14سال بمباران و بازداشت خانگی و محاصره و حملات زرهی و موشکی به اتمام رسید.

بعد از ظهر دیروز نیز یک هواپیمای اختصاصی دیگر گروه دیگری از مجاهدین را منتقل کرده بود.

این بزرگترین پیروزی مجاهدین به‌رغم تمام توطئه‌ها، کارشکنیها و تهدیدهای دیکتاتوری تروریستی آخوندی به حملات موشکی و زمینی، به کوری چشم دشمن، با موفقیت به سرانجام رسید.

استقرار مجاهدین در لیبرتی که از ابتدا مکان موقت عبور (TTL) نامگذاری شده بود و قرار بود چند هفته یا چند ماه بیشتر به طول نیانجامد، در اثر توطئه‌ها و شانتاژها و تهدیدهای رژیم و همدستان و مزدورانش، بیش از 4سال و نیم به درازا کشید.

اما مجاهدین و مقاومت ایران با ایستادگی و رزم بی‌امان خود و مخصوصاً با کارزار جهانی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت، توانستند بر تمامی موانع غلبه کنند، توطئه‌ها را در هم بشکنند، حفاظت خود را در لیبرتی توسط خودشان تأمین کنند، و سرانجام با انتقال امن همه مجاهدین به اروپا، پیروزی بزرگ دیگری را در برابر دشمن ضدبشری که خواستار نابودی تام و تمام آنها بود، محقق کنند.

طبق اسنادی که کمیسیون امنیت شورای ملی مقاومت از درون رژیم به‌دست آورده است، اکنون سرکردگان نیروی تروریستی قدس و خلیفه ارتجاع از شعار اخراج مجاهدین از عراق، پشیمان شده و تصریح می‌کنند که سرمایه‌گذاریهای 14ساله آنها از طریق ارائه اخطاریه‌های قرمز به اَنترپل (پلیس بین‌الملل) و از طریق پرونده‌سازی و ترتیب دادن احکام ساختگی دستگیری توسط قضاییه عراق، بر باد رفته است.

اخطاریه‌های قرمز ارائه شده به انترپل از جانب رژیم و احکام دستگیری و پرونده‌های استرداد در عراق، در مجموع بیش از هزار نفر از مجاهدین را در بر می‌گرفت، اما هیچ‌یک اثر نکرد و مجاهدین در این رویارویی تمام‌عیار با دشمن ضدبشری به‌طور کامل و حتی بدون یک استثناء، پیروز شده‌اند.

خاطرنشان می‌شود مجاهدان اشرفی تا کنون با 30 حمله رژیم و مزدورانش در عراق مواجه شدند. در مجموع 141 مجاهد خلق به‌شهادت رسیدند و 27 مجاهد دیگر نیز در شرایط محاصره ضدانسانی جان باختند.