728 x 90

اعدام زندانيان سياسى اهل سنت,قتل عام 67,

پیام مادران شهیدان مجاهد خلق به مردم ایران و به مادران و خانواده‌های ۲۵ شهید اهل تسنن

-

عزیز رضایی، مادر رضایی‌های شهید
عزیز رضایی، مادر رضایی‌های شهید
به‌مناسبت سالگرد قتل‌عام 30هزار زندانی مجاهد و مبارز و شهادت 25رزمنده آزادی مردم ایران
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل‌الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون
به‌نام خدا و به‌نام خلق قهرمان ایران
و به‌نام 30هزار زندانی سیاسی سربدار شده در تابستان خونین 1367 و 25 شهید گرانقدر مردم ایران که روز 12مرداد سربدار شدند و به 30هزار شهید قتل‌عام پیوستند.

هم‌میهنان عزیز
در بیست‌وهشتمین سالروز قتل‌عام 30هزار زندانی مجاهد و مبارز که در تابستان 1367 با فرمان خمینی ضدبشر به‌شهادت رسیدند، بار دیگر دست خونریز جنایتکاران حاکم بر میهنمان از آستین شقاوت بیرون آمد و گل وجود 25فرزند برومند و آزادیخواهمان را پرپر کرد.
با قلبی گداخته، شهادت این عزیزانمان را به مادران قهرمان و داغدارشان و خانواده‌های آنها، تبریک و تسلیت گفته و با آنها ابراز همدردی و همبستگی می‌کنیم. همچنین شهادت این مبارزان راه آزادی را به هموطنان اهل تسنن، به زندانیان سیاسی و همه مردم ایران تسلیت می‌گوییم.
خمینی کفن پاره و نفرین شده، این دجال ضدبشر فکر می‌کرد که با قتل‌عام فرزندان مجاهد و مبارزمان در زندانها می‌تواند ریشه هر گونه مبارزه علیه رژیمش را بخشکاند و رژیم درمانده و قرون وسطاییش را از خطر سرنگونی برهاند. او با دست زدن به شنیع‌ترین جنایت قرن، فرزندان بی‌گناه ما را قتل‌عام کرد و پیکرهای مطهرشان را در گورهای جمعی و بی‌نام و نشان به‌خاک سپرد، غافل از این‌که خاوران و خاورانها، بی‌بی‌سکینه‌ها، جنگلهای شمال ایران، قطعه 305 بهشت زهرا، دشت حسن‌آباد کرمانشاه و مزارهای بی‌نام و نشان کردستان و صدها نقطه دیگر ایران که مزار فرزندان شهید ایران‌زمین است به قبله‌گاه عاشقان آزادی و زیارتگاه مردم ایران تبدیل خواهد شد، اما چیزی که نابود خواهد شد و به گور تاریخ سپرده خواهد شد رژیم ننگین اوست که سالهاست به‌عنوان منفورترین رژیم جهان شناخته شده است.
آری مبارزه و رزم و فدای فرزندان ایران برای سرنگونی این رژیم و آزادی و آبادی ایران ادامه دارد و هیچگاه پایان نخواهد یافت. 25 شهید قهرمان اهل تسنن با پایداری و تسلیم نشدن به شکنجه‌گران و جلادان به بهای فداکردن جانشان، نشان دادند که مردم ایران تسلیم ستم و سرکوب این رژیم فاسد نخواهند شد و تا سرنگونی آن از پای نخواهند نشست. پایداری پرشکوه 14ساله فرزندان مجاهدمان در اشرف و سپس لیبرتی و ادامه‌داری آن در اشکال مختلف، نشانه امتداد این نبرد تا پیروزی است. برگزاری پیروزمند گردهمایی با شکوه ایرانیان و اتحاد و اتفاق همگی حول شعار سرنگونی و استقرار آزادی و حاکمیت ملی و حمایتهای گسترده بین‌المللی از آن در تیر ماه امسال در پاریس تبلور اراده مقاومت و مردم ایران برای به‌گور سپردن حاکمیت آخوندهای ضدایرانی و ضدبشر است.
به خامنه‌ای طلسم‌شکسته و دژخیمان شقاوت‌پیشه‌اش می‌گوییم برای کشتن ما و برای سرکوب ملت به‌پاخاسته ما هر چه در چنته دارید بیرون بریزید. عزیزان بیگناه ما را بدار شقاوتتان کشیدید و حتی اجازه وداع آخرین را به مادران و پدران و خانواده‌های آنها ندادید. بعد از اعدامشان نیز در وحشت بی‌پایانتان حتی پیکرهای آنها را نیز به‌خانواده‌هایشان تحویل ندادید و با دستان کثیف و آلوده خود در محلی دور از شهر و دیار آن شهیدان به‌خاک سپردید. ننگ و نفرین ابدی بر شما باد که در جنایت و شقاوت از همه جنایتکاران تاریخ پیشی گرفتید.
ولی مطمئن باشید که این جنایتهای شما مثل دست و پا زدن در باتلاق است و هر چه بیشتر از ما بکشید و هر چه بیشتر مردم ما را سرکوب کنید بیشتر در باتلاق متعفن خود فرو رفته و مرگتان و سرنگونی محتوم رژیمتان را جلو می‌اندازید.
مادران شهیدان ما طی چند دهه گذشته نشان داده‌اند که پا به پای فرزندان قهرمان و شهیدشان، این مسیر پرشکوه، یعنی مسیر آزادی ایران را با افتخار و سربلندی طی کرده و ادامه می‌دهند و مرعوب ستم و کشتار و قتل‌عام دشمن نخواهند شد.
ما مادران شهدای مجاهد خلق ضمن حمایت و اعلام همبستگی با مادران این شهیدان، همه مردم ایران را به‌برخاستن و نبرد برای سرنگونی این دژخیمان پلید که حرث و نسل میهنمان را نابود کردند فرا می‌خوانیم.
روز پیروزی و روز سرنگونی این رژیم ستمگر نزدیک است.
از طرف مادران شهیدان مجاهد خلق
عزیز رضایی
13مرداد 95.