728 x 90

اخبار سوريه,دخالتهای ایران,

کشته و مجروح شدن ۳۴تن از مزدوران سپاه در سوریه

-

 -
-
رسانه‌های حکومتی به کشته و مجروح شدن 34تن از مزدوران جنایتکار رژیم از سپاه موسوم به کربلای مازنداران در سوریه اعتراف کرد.

به گزارش خبرگزاری حکومتی آفتاب و نقل از اطلاعیه سپاه ضدخلقی، در جریان درگیریهای سوریه 13تن از مزدوران سپاه کشته و دست‌کم 21تن دیگر مجروح گردیده‌اند.

تصاویر هلاکت این مزدوران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است و این خبرگزاری حکومتی با نگرانی نوشت: «بی‌اعتنایی به‌عملیات روانی تکفیریها در شبکه‌های اجتماعی، حرکت کامل‌کننده اقدامات فرزندان شجاع این سرزمین است… توصیه می‌شود برای حفظ آرامش در جامعه مخصوصاً خانواده‌های (کشته شدگان)، صبر و حوصله را مد نظر خود قرار دهند».
علاوه بر این شماری از مزدوران رژیم در جریان درگیریهای اخیر به اسارت رزمندگان سوری درآمده اند که تصاویر شماری از این نیروها نیز منتشر شده است.

خاطرنشان می‌شود سایت العربیه با انتشار تصاویر مزدوران به هلاکت رسیده گزارش داد دهها تن از پاسداران و مزدوران افغانی نیروی تروریستی قدس در حومه حلب توسط رزمندگان سوری در نبردهای شهرک خان طومان به هلاکت رسیده و یا به اسارت درآمده‌اند.
 
 
نیروهای اسیر شده سپاه در سوریه

بیشتر بخوانید:
هلاکت دهها تن از پاسداران و مزدوران افغانی نیروی تروریستی قدس در حومه حلب
دهها تن از پاسداران و مزدوران افغانی نیروی تروریستی قدس در حومه حلب توسط رزمندگان سوری در نبردهای شهرک خان طومان به هلاکت رسیده و یا به اسارت درآمده‌اند.
العربیه گزارش داد: ”سایت «جام جم» وابسته به صدا و سیمای رسمی جمهوری اسلامی نوشته است که اکثر این کشته شدگان، از «تیپ فاطمیون» افغان بوده‌اند. این تیپ از شبه‌نظامیان شیعه افغان تشکیل شده که از سوی جمهوری اسلامی حمایت می‌شوند“.
العربیه گفت: «این سایت افزوده است که شماری از کشته شدگان از اهالی مازندران هستند. اما درباره اسرای ایرانی، خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه پاسداران نوشته است که سه‌ تن از اسرا ایرانی هستند».
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ebe5557e-3ed3-4704-a31a-17d269258dd0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات