728 x 90

شانزده آذر,خروش آذر,

شکست رژیم در سرپا کردن سلیمانی و شرکت او در یک مراسم تشریفاتی و روحیه دادن به نیروهایش

-

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
تلاشهای رژیم ضدبشری آخوندی، برای سرپا کردن پاسدار قاسم سلیمانی سرکرده جنایتکار نیروی تروریستی قدس و شرکت دادن سمبلیک وی در مراسم دانشگاه ملی ایران موسوم به «بهشتی» برای روحیه دادن به پاسداران و بسیجیان مزدور با شکست مواجه شد. با این‌که حدود 25روز از مجروح شدن وی می‌گذرد شدت جراحتها به حدی است که هنوز قادر به شرکت در یک مراسم تشریفاتی هم نیست.

این در حالیست که خبرگزاریهای حکومتی مانند تسنیم و جوان و ایرنا طی روزهای گذشته در مورد شرکت سلیمانی در مراسم روز 16آذر تبلیغ می‌کردند و به این وسیله تلاش داشتند نشان دهند که این دژخیم جنایتکار سالم و فعال است. خامنه‌ای برای جلوگیری از فروپاشی بیشتر نیروهایش در سوریه دستور داده است، همه امکانات در خدمت بهبود هر چه سریعتر سلیمانی به کار گرفته شود، اما این تقلاها تا کنون به جایی نرسیده است.

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران طی اطلاعیه‌یی که در روز 7آذر (28نوامبر) منتشر کرد فاش ساخت که قاسم سلیمانی سرکرده نیروی قدس در اواخر آبان ماه در جبهه جنوبی حلب به‌شدت مجروح شد. وی تا کنون دست‌کم دوبار مورد عمل جراحی قرار گرفته است. مجروح شدن سلیمانی در کنار کشته شدن انبوهی از پاسدار سرتیپهای رژیم در سوریه و کشته شدن سرکردگان حزب‌الشیطان و دیگر مزدوران رژیم در سوریه، فاشیسم دینی حاکم بر ایران را با بحرانهای فزاینده‌یی مواجه کرده و روحیه نیروهای آن را درهم‌شکسته است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
16آذر 1394 (7دسامبر 2015)