728 x 90

-

پیام تسلیت خانم مریم رجوی به‌مناسبت درگذشت نابهنگام آقای منصور قدرخواه - ۱۱آذر، ۱۳۹۴

-

مریم رجوی
مریم رجوی
درگذشت نابهنگام آقای منصور قدرخواه عضو گرانمایه شورای ملی مقاومت ایران برای من و تمام خانواده مقاومت ایران یک ضایعه اندوهبار است.

امروز شورای ملی مقاومت ایران یک عضو ارزنده، جامعه هنرمندان ایران یک فیلمساز متعهد و مردم ایران یک مبارز آزاده و صمیمی را از دست دادند.

فقدان او را به خانواده محترم قدرخواه و مادر گرامی‌شان، به مردم اصفهان، به جامعه هنرمندان ایران، به اعضای شورای ملی مقاومت و به مسئول شورا تسلیت می‌گویم.

وفاداری او به آرمان آزادی، استواری بر مواضع شورا و مرزبندی قاطع با رژیم ولایت‌فقیه و به‌ویژه حمایت و دفاع بی‌وقفه و پرشورش از مجاهدان آزادی در اشرف و لیبرتی از یاد نرفتنی است.

او دیگر در میان ما نیست؛ اما ارزشها و فضیلتهایی که زندگی‌اش در این مقاومت را بر آن بنا کرده بود، زنده و رویان باقی خواهد ماند.

آرزوی منصور قدرخواه برای آزادی مردم ایران و شکوفایی هنر و فیلم و سینمای ایران بی‌شک برآورده خواهد شد و یارانش در شورای ملی مقاومت و نسل جوان و هنرمند ایران جای او را پر خواهند کرد.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/6e0d2f62-7211-419c-97fb-b879e0783ca5"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات