728 x 90

حمله موشكى به ليبرتى - آبان 94,

اطلاعیه مادران شهدای مجاهد خلق در محکومیت حمله جنایتکارانه به کمپ لیبرتی

-

عزیز رضایی
عزیز رضایی
حمله جنایتکارانه و موشک باران وحشیانه زندان لیبرتی توسط رژیم پلید آخوندی وعواملش در دولت عراق که منجر به‌شهادت 23تن از فرزندان دلیر مجاهدمان و مجروح شدن شمار زیادی از آنها گردید و وجدان جهانیان را برانگیخت، قلب همه ما را بدرد آورد.
مشخص است که آخوندهای زهر خورده و درمانده در برابر دشمن اصلی و هماورد جدی خود و برای سرپا نگه‌داشتن نیروهای سر خورده و روحیه باخته اشان دست به چنین جنایاتی یازیده‌اند.
اما خامنه‌ای با این قبیل جنایات، جز بر قاطعیت هر چه بیشتر و عزم و رزم ما نخواهد افزود و راه نجات و گریزی برای رژیم روبه زوالش نخواهد یافت.
 
ما در این ماه محرم، هم زبان با زینب کبری علیها سلام به او می‌گوییم، ای یزید دوران، ما در صحنه‌های شهادت فرزندانمان و به آتش کشیدن خیمه‌های آنان در سرزمین حسین جز افتخار و سرفرازی چیزی نمی‌بینیم.
ای یزید، گویا پیام مجاهدان لیبرتی در عاشورای حسینی که فریاد می‌زدند ”بشنو ای یزید، مرگت در رسید“ را شنیدی که این چنین هراسان به هر جنایتی متوسل می‌شوی. ... .
ما این شهادتهای جانسوز را به خواهر مریم و مسعود عزیز که جگر گوشه‌هایشان این‌چنین آماج تیر دشمنان خدا و خلق قرار می‌گیرند تبریک و تسلیت می‌گویم.
ما ضمن همدردی و همراهی با همه فرزندان مجاهدمان و به‌ویژه برادر مجاهد مهدی ابریشمچی که برادرش فرمانده دلاور حسین ابریشمچی در زمره این شهداست بر ادامه راه این شهیدان تا به آخر سوگند یاد می‌کنیم.
از طرف مادران شهدای مجاهد خلق:
عزیز رضایی
8آبان 94
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/bd4b4f37-f62c-4af0-b1ee-b846676e41ff"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات