728 x 90

-

سیلی مردم بر بناگوش همهٴ باندهای رژیم

-

روحانی - خامنه ای
روحانی - خامنه ای
در حالی که 5روز از سرکشیدن جام زهر اتمی می‌گذرد ولی کشمکشها بین باندهای حکومتی هر روز بالاتر می‌گیرد. یکی از این کشمکشها بر سر این است که مردم به‌خاطر زهرخوران اتمی «جشن» گرفتند یا «عزا» ؟ باند روحانی مدعی جشن است، اما دلواپسان نظام در روزنامه‌های خود اعلام می‌کنند که مردم اصلاً این خبر را تحویل نگرفتند و از آن وعده‌هایی که داده می‌شد که مردم به خیابانها می‌ریزند و جشن می‌گیرند، هیچ خبری نیست. در این بین ولی‌فقیه آخوندها هم ناچارند که هم‌چنان یکی به نعل بزنند و یکی به میخ. تناقضی که در این بین سؤال ایجاد می‌کند این است که اگر مردم این قدر خوشحالند و در همهٴ شهرها جشن گرفته‌اند، پس این بسیج گسترده نیروهای سرکوبگر و استقرار در هر خیابان و چهارراه برای چی است؟ حرفهای باند دلواپسان که در رسانه‌های خود دست باند روحانی را رو کردند که اصلاً خبری نیست و ادعای جشن گرفتن توسط مردم دروغ مسخره‌یی بیش نبوده است قابل‌توجه است. روزنامه حکومتی وطن امروز به تاریخ 25تیرماه تحت عنوان «چرا ملت جشن نگرفت؟» نوشته است: «سه‌شنبه خیلیها را ابتدا گمان بر این بود؛ بعد از اعلام خبر توافق، مردم به خیابان می‌ریزند و جشن می‌گیرند... چنان باشکوه که تداعی روز حماسه ملبورن را کند.. رسانه ملی هم برای دولت و اصحاب وزارت خارجه، انصافاً سنگ‌تمام گذاشت اما خوب یا بد، این رخداد، یعنی «جشن ملی» رخ نداد. این روزنامه باند خامنه‌ای در حالی که در این جنگ باندی، آخوند روحانی را زیر ضرب می‌برد، پته‌ی کل نظام را هم در مورد تبلیغات «شور و شادی مردم و جوانها» از نتیجه‌ی توافق، روی آب می‌ریزد و اعتراف هم می‌کند که جشنی در کار نبوده است. اما در مورد این سؤال که چرا کسی برای بازارگرمیهای آخوندها در مورد پیروزی هسته‌یی کمترین اهمیتی قائل نشده بهتراست جواب را از زبان یکی از جوانان ایرانی بشنویم:
”هیچ‌کس باور نمی‌کند، میگن هیچ اتفاقی نمی‌افتد، از بس 30سال دروغ گفتن هیچ‌کس باور نمی‌کند... هیچ‌کس ذوق و شوقی ندارد، در شهرستانها که اینطوری است، در تهران بوده که یک جشنی گرفتند که «حتما» صددرصد از عوامل خودشان بودند، دارو دسته خودشان بودند، همان دار و دسته ریاست‌جمهوری بودند، ! وگرنه هیچ‌کس به فکر مردم نیست که!... قیمت ماشین خارجی یکروزی بوده مثلاً 90تومن بعد کردن 110 تومن حالا شده 103 تومن! چه فرقی کرده مگر؟ چه تاثیری می‌گذارد؟ در کل هیچ اتفاقی نمی‌افتد... اونهایی که پولدارند که از اول هم پولدار بودند، تحریم باشه و نباشه اونا وضعشون خوب است... تحریم در زندگیشان هیچ تاثیری نداشت.. روال همین روال!... یعنی من فکر می‌کنم تا 4 یا 6ماه دیگر هم که اینها به یک نتیجه‌یی برسند به قول معروف جنس هم وارد بشود، وارد کننده‌ها کسانی مثل عسگر اولادی هستند! این میلیاردر معروف که همه می‌شناسندش عسگر اولادی را! این رو دولت نمی‌گذارد ضرر بکند که... من قول می‌دهم که اگر دلار هم پایین آمد، اینها به هر قیمت خریدن دوباره با همان قیمت هزارتومان می‌ریزند دست مردم. اینها به قول معروف مار خوردن افعی شدن حالا... “.
										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/cf538858-6450-4351-8996-11bcdb1972df"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات