728 x 90

اعلام سرسپاری پاسدار قالیباف به «نظام فکری خامنه‌ای» با شاخ زدن به روحانی

علم کردن «الگوی مدیریت جهادی» درمقابل «الگوی دولت ناکارآمد»!

پاسدار قالیباف - ۱۱خرداد۹۹
پاسدار قالیباف - ۱۱خرداد۹۹

پاسدار قالیباف روز یکشنبه ۱۱خرداد ۹۹ در اولین اظهاراتش در مجلس ارتجاع سرسپاری خودش را به «نظام فکری خامنه‌ای» و شاخ زدن به روحانی با علم کردن «الگوی مدیریت جهادی» در مقابل «الگوی دولت ناکارآمد» اعلام کرد و گفت:

«ناکامی‌های گوناگون در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، متأسفانه به سرمایه اجتماعی نظام آسیب وارد کرده است.

از دید من، و بر اساس نظام فکری رهبر معظّم انقلاب اسلامی، برای استفاده از فرصتهای یاد شده و جلوگیری از اثرگذاری و تشدید تهدیدها، تنها راه این است که الگوی مدیریت جهادی در پیش گرفته شود، باور به مبانی قرآنی و سنتهای الهی و استعانت مستمر از آنهاست، که امروز برای ما در ولایت مطلقه‌ٔ فقیه و مردم‌سالاری اسلامی متبلور است و می‌تواند سبب گشایش هر بن‌بستی شود.

آنچه شرایط را خطرناکتر می‌کند، الگوی مدیریتی دستگاه اجرایی کشور است، که علاوه بر ناکارآمدی و آشفتگی مدیریتی و تمرکز بر نگاه به بیرون، به بسیاری از اصول و مؤلفه‌های الگوی مدیریت جهادی نیز باور ندارد، در چنین شرایطی است که مجلس یازدهم می‌تواند، با رویکردی منطقی و انقلابی نسبت به دولت، و با استفاده از ظرفیتهای تقنینی و به‌خصوص نظارتی خود، در چارچوب پیام رهبر انقلاب، دولت را به سمت مطلوب هدایت کند.

مجلس یازدهم، نقشه راه خود را پیام رهبر حکیم انقلاب قرار می‌دهد و با این شاخص، تعامل خود با دولت فعلی و دولت آینده را تنظیم می‌کند . مجلس یازدهم اجازه نخواهد داد، دولت در اجرا و پیاده سازی قوانینی که حل کننده‌ٔ مسائل مردم است، سهل‌انگاری کند».

  • پاسدار قالیباف: مذاکره با آمریکا» «بی‌حاصل» و «پرضرر» است
  • تکمیل زنجیره انتقام خون قاسم سلیمانی! مرزبندی با جریان معاند و منافق داخلی!

پاسدار قالیباف در ادامه گفت:

«مجلس یازدهم بر سر آرمانهای اصلی انقلاب، هیچ مسامحه‌ای را نمی‌پذیرد و مقابله مقتدرانه در برابر دشمن خارجی، به‌ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی را جزو اصول اساسی خود قرار می‌دهد، و در مرزبندی با جریان معاند و منافق داخلی، تعارف نمی‌کند.

مجلس یازدهم خود را متعهّد به ادامه دادن راه شهید سلیمانی، در افزایش توان محور مقاومت، به‌عنوان راهبردی غیرقابل تغییر دانسته و حمایت از ملت فلسطین، حزب‌الله لبنان، گروه‌های مقاومت، حماس، جهاد اسلامی و مردم مظلوم یمن را وظیفه‌ٔ انقلابی و ملّی خود به حساب می‌آورد و همیشه خود را کنار مردم، دولت و مرجعیت عراق و آماده هر گونه همکاری با آنها خواهد دانست. مذاکره و سازش با آمریکا به‌عنوان محور استکبار جهانی را، بی‌حاصل و پرضرر ارزیابی می‌کند. (احسنت)

راهبرد ما در برخورد با آمریکای تروریست، تکمیل زنجیره انتقام خون شهید سلیمانی است. (احسنت)

کاری که با حمله بی‌سابقه به پایگاه عین‌الاسد شروع شد و با شکسته شدن هیبت پوشالی آمریکا در عدم توان پاسخ به اقدام جمهوری اسلامی ادامه یافت و با اخراج کامل ارتش تروریست آمریکا از منطقه تکمیل خواهد شد».

در جلسه روز یکشنبه ۱۱ خرداد مجلس ارتجاع نمایندگان باند ولی‌فقیه به بهانه بحرانها و مشکلات اقتصای و اجتماعی دولت روحانی را زیر حملات شدید قرار دادند:

موسوی لارگانی گفت:
دولت آقای روحانی یک مشکل بزرگ دارد و آن این است که دیر از خواب بیدار می‌شود ابتدای شیوع کرونا کشور را رها کردند و حالا هم اقتصاد پسا کرونا را رها کردند .
دولت نقدینگی را در جامعه رها کرده به‌طوری که نقدینگی طی ۵سال گذشته در کشور بیش از سه برابر شده است متناسب با میزان نقدینگی ارزش پول ملی هر روز در حال کاهش هست.
صندوق بازنشستگی کشوری و شستا چند ماه است تبدیل به حیاط خلوت مفسدین اقتصادی و سیاسی شده است به آقای شریعتمداری شدیداً تذکر می‌دهم از این روند غلط دست بردارید.

حبیب‌الله دهمرده گفت:
گرانی امان مردم را بریده است، شما همین خودرو اجاره و قیمت مسکن و مطالب دیگر را در نظر بگیرید.... به‌نظر می‌رسد که تعدادی از مسئولان حقیقتاً برنامه دارند که تا جای ممکن مردم را نسبت به نظام ناامید کنند.

مسئولان و وزراء در صحن مجلس حضور پیدا کرده و ضمن ارائه گزارش از عملکرد خود، جوابگوی مردم باشند.

علیرضا ورناصری گفت:
تمام وزرا و دولت را مخاطب سخنانم قرار میدهم.آقایان وزرا اگر فقط تاکنون نامی از مسجد سلیمان لالی، هفتگل و اندیکا شنیده باشید مستحضر باشید... به‌رغم وجود ۲۰درصد منابع آب تنظیم شده کشور در مخازن سدهای عظیم حوزه بنده چهار شهرستان از آب شرب مداوم محروم و لب تشنه هستند.

فرهاد بشیری گفت:
آقای رئیس‌جمهور با توجه به این‌که شما سوگند خوردید امروز ضرورت دارد، دولت جنابعالی بسیار در عرصه‌های مختلف کند و لخت است.

محمد موحدی گفت:
تذکر بنده به آقای رئیس‌جمهور محترم. برای چندمین سال پیاپی جنگلها و منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد طعمه حریق و خسارات جبران‌ناپذیر به این سرمایه‌های ملی وارد شده است. . .