728 x 90

قیام سراسری، شماره ۱۵۸

۷۱ امین شب قیام، تظاهرات شبانه در تهران و زاهدان و شهرهای مختلف با شعار امسال سال خونه سیدعلی سرنگونه

شورای ملی مقاومت ایران
شورای ملی مقاومت ایران

شورای ملی مقاومت ایران -سربرگ

قیام سراسری، شماره ۱۵۸

۷۱ امین شب قیام، تظاهرات شبانه در تهران و زاهدان و شهرهای مختلف با شعار امسال سال خونه سیدعلی سرنگونه

 

جمعه‌شب در هفتاد و یکمین شب قیام، پس از تظاهرات خونین مردم زاهدان، جوانان شجاع در نقاط مختلف این شهر با روشن کردن آتش راه‌ها را بسته و خیابان‌ها را در کنترل خود گرفتند.

در تهران نیز در نقاط مختلف از جمله تهرانسر، مشیریه، صادقیه، چیتگر، پونک، اکباتان، نازی‌آباد، بلوار فردوس و... با شعارهای «مرگ بر دیکتاتور» و «امسال سال خونه سیدعلی سرنگونه» تظاهرات شبانه برپا کردند. در پونک زنان دلیر تهران با شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه» تظاهرات کردند. مردم صادقیه در مقابل نیروهای سرکوبگر با شعار بی‌شرف بی‌شرف به مقاومت برخاستند. در شهرک اکباتان طنین شعارهای «مرگ بر دیکتاتور»، «مرگ بر خامنه‌ای قاتل» و «خامنه‌ای ضحاک می‌کشیمت زیر خاک» از همه ساختمانها شنیده می‌شد.

 

در گوهردشت، مهرشهر و فردیس کرج تظاهرات شبانه با شعار «مرگ بر دیکتاتور» و «آزادی آزادی آزادی» و «مهاباد کردستان جانم فدای ایران» و «بسیجی سپاهی داعش ما شمایید» برپا شد و جوانان شورشگر در فردیس کرج یک پایگاه بزرگ بسیج را به آتش کشیدند. جوانان شورشگر در مشهد خودروی پاسداران را در خیابان مدرس و در ملایر حوزه جهل و جنایت آخوندها را به آتش کشیدند.

در اصفهان و کیانپارس اهواز و تالش تظاهرات شبانه با شعار علیه خامنه‌ای برپا شد. در تالش جوانان با مأموران سرکوبگر درگیر شدند.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۵ آذر ۱۴۰۱ (۲۶ نوامبر ۲۰۲۲)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/86acf9a1-82f8-4c83-8b8c-08792836d1e0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات