728 x 90

۶۳کشته و ۴۵مجروح در اثر حملات اسراییل به غزه در۲۴ساعت گذشته

جنوب غزه
جنوب غزه

خبرگزاری فلسطینی وفا

۶۳کشته و ۴۵مجروح در اثر حملات اسراییل به غزه در۲۴ساعت گذشته

تعداد کشته‌شدگان به ۳۳۵۴۵ تن و شمار مجروحان به ۷۶۰۹۴ تن رسیده است

 

خبرگزاری فلسطینی وفا روز پنجشنبه ۲۳ فروردین گزارش داد: از سحرگاه پنجشنبه هواپیماهای اسراییل حملات هوایی خود را به شهر غزه و اردوگاههای اطراف آن تشدید کردند که منجر به کشته و مجروح شدن دهها تن گردید.

وفا افزود: در اثر حملات اسراییل به نوار غزه طی ۲۴ساعت گذشته ۶۳فلسطینی کشته و ۴۵تن مجروح شدند. وزارت بهداشت فلسطین تعداد کشته‌شدگان حملات اسراییل در غزه را تاکنون ۳۳۵۴۵کشته و ۷۶۰۹۴مجروح اعلام کرد.

خبرگزاری وفا، وایر رویترز: ۱۴۰۳۰۱۲۳

 

کاخ‌سفید اعلام کرد که جو بایدن روز گذشته در کنفرانس رسانه‌یی مشترک با نخست‌وزیر ژاپن به تهدیدات اخیر رژیم ایران مبنی بر حمله‌این رژیم علیه اسراییل اشاره کرد و گفت: تعهد ما برای حفاظت از اسراییل در برابر تهدیدات رژیم ایران و نیروهای نیابتی آن هم‌چنان مستحکم است. بگذارید باز تکرار کنم، ما تمام تلاش خود را برای حفاظت از امنیت اسراییل بکار خواهیم بست»

کاخ سفید: ۱۴۰۳۰۱۲۳

 

تایمز اسراییل روز پنجشنبه خبر داد ژنرال مایکل کوریلا، رئیس فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکا در منطقه وارد اسراییل شد.

به‌نوشته این منبع انتظار می‌رود کوریلا با وزیر دفاع اسراییل و دیگر مقامات آن برای بحث در مورد تهدیدات رژیم ایران رایزنی کند.

تایمز اسراییل افزود در بحبوحه لفاظیهای رژیم ایران، وزیر دفاع اسراییل گفت اگر رژیم ایران از خاک خود به اسراییل حمله کند، اسراییل به اهدافی در داخل خاک ایران حمله خواهد کرد.

 تایمز اسرائیل: ۱۴۰۳۰۱۲۳

 

 

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/9d42797e-d92b-4071-9c52-bf7c833208ef"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات