728 x 90

گسترش کرونا: ۸۰تن مبتلا به‌کرونا در خوابگاه دانشجویی علوم پزشکی نیشابور

افزایش جان‌باختگان کرونا در ایران
افزایش جان‌باختگان کرونا در ایران

این خبر بروز می‌شود...

سازمان مجاهدین خلق ایران بعدازظهر امروز جمعه ۲۵مهر۱۳۹۹ اعلام کرد آمار جانگداز جان‌باختگان کرونا در ۴۵۸شهر از ۱۲۴هزار و ۸۰۰نفر گذشت. شمار قربانیان در آذربایجان شرقی به ۴۴۲۳نفر، در آذربایجان غربی به ۳۴۸۷نفر، در البرز به ۳۴۱۸نفر، در اردبیل به ۱۴۳۸نفر، در اصفهان به ۶۵۱۹نفر، در تهران به ۲۹۹۴۱نفر، در خراسان جنوبی به ۹۴۴نفر، در خراسان رضوی به ۹۳۵۰نفر، در زنجان به ۱۱۸۵نفر، در فارس به ۳۲۷۱نفر، در قزوین به ۱۲۱۸نفر، در کردستان به ۲۲۳۱نفر، در کرمان به ۱۹۱۳نفر، در کرمانشاه به ۲۷۳۸نفر، در گیلان به ۴۸۶۱نفر، در مازندران ۵۶۲۲نفر، در همدان به ۳۳۱۳نفر و در یزد به ۱۷۲۱نفر رسیده است.

عبور «بویراحمد» از وضعیت قرمز کرونایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار جان‌باختگان کرونا در این استان خبر داد و گفت: هم‌اکنون ۳۲۴بیمار مشکوک و قطعی کرونایی در بیمارستانهای استان بستری هستند که از این تعداد ۱۲۶بیمار کرونایی قطعی بوده و ۲۲بیمار در بخش‌های ویژه تحت درمان هستند.

یزدان پناه تأکید کرد: متأسفانه شهرستان بویراحمد از وضعیت قرمز عبور کرده است و با ادامه این روند شرایط بحرانی‌تر خواهد شد (خبرگزاری حکومتی ایسنا - جمعه ۲۵مهر).

۸۰تن مبتلا به‌کرونا در خوابگاه دانشجویی علوم پزشکی نیشابور

بنا به گزارشهای منتشر شده نزدیک به ۸۰تن از دانشجویان خوابگاه دختران دانشکده علوم پزشکی نیشابور به کرونا مبتلا شده‌اند. دانشجویان به‌لحاظ بهداشتی در شرایط بسیار بدی به سر می‌برند و هم‌اکنون در همان محل در قرنطینه هستند.