728 x 90

گزارش هراس‌آلود تلویزیون رژیم از نمایشگاه اطلاعات آخوندی از سلاحهای کشف شده در جریان قیام

نمایشگاه اطلاعات آخوندی از سلاحهای کشف شده در جریان قیام
نمایشگاه اطلاعات آخوندی از سلاحهای کشف شده در جریان قیام

تلویزیون حکومتی جمعه ۵خرداد در گزارشی وحشت حکومت آخوندی را از سلاحهای کشف شده در دست در جریان قیام به نمایش گذاشت و گزارش کرد:

«گزارشگر: این تصاویر حدوداً برای ۴ماه پیش است وزارت اطلاعاتی‌ها تعداد زیادی از آنها قبل از عملیات‌های خرابکاری شناسایی شدند و دستگیر همراه با تجهیزاتشان اینجا حالا برای اولین بار به نمایش گذاشتند این تجهیزات را»

خبرنگار: «تبرها، قداره‌ها، شمشیرها سلاحهای سرد، کوکتل مولوتف‌ها، اسپریها، گازهای اشک‌آور و هر آنچیزی که شما اینجا دارید می‌بینید ما به‌صورت خلاصه آوردیم».

گزارشگر: «تعداد زیادی سلاح هم کشف کردند برخی‌شان در جنگها بکار می‌رود».

«یک اطلاعاتی در مصاحبه با خبرنگار در نمایشگاه (صورت وی پوشیده شده): شما الآن پشت سر شما نگاه کنید سلاح کلاشینکف است که در جنگها استفاده می‌شود ولی تو این ایام اغتشاشات بود یا سلاحهای کمری مختلفی که از کالیبرهای مختلف استفاده کرده بودند و در این اغتشاشات از آنها بهره‌برداری کردند اینها تماماً تمام این سلاحی که شما دارید می‌بینید اینجا هستش که به‌صورت نمونه ما اینجا گذاشتیم به‌صورت خیلی سازماندهی شده از مرزها توسط قاچاقچیان سلاح وارد شده بود».

خبرنگار: (همراه با گلنگدن کشیدن یک کلاشینکف): «بغیر از این سلاحهای کشف شده انواع و ا قسام جلیقه‌های ضدگلوله هم در اختیار آشوبگران برای ایجاد ناامنی در کشور قرار می‌دادند».

گزارشگر: «برخی از آنها توسط آموزش‌هایی که از گروهک منافقین دیده بودند برای کشتار مردم پرتابگرهای دستی می‌ساختند».

یک اطلاعاتی در مصاحبه با خبرنگار در نمایشگاه (صورت وی پوشیده شده): «ادواتی هستش که دست‌ساز هست که به واسطه این لوله‌هایی که مشاهده می‌کنید ساخته شده که خرج‌ها و مواد انفجاری را از آنها خارج می‌کردند داخل لوله‌های پولیکا می‌گذاشتند و این ادوات را حدود ۲۰۰متر پرتاب می‌کردند و وقتی به زمین می‌خورده اینها باز منفجر».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/17d539dd-37ce-4f4e-9e63-489c363809aa"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات