728 x 90

گزارش فاکس نیوز از تسخیر و از دسترس خارج کردن کل شبکه داخلی نهاد ریاست‌جمهوری رژیم

تصویری از تسخیر تسخیر و از دسترس خارج کردن کل شبکه داخلی نهاد ریاست‌جمهوری رژیم توسط قیام تا سرنگونی - عکس از فاکس نیوز
تصویری از تسخیر تسخیر و از دسترس خارج کردن کل شبکه داخلی نهاد ریاست‌جمهوری رژیم توسط قیام تا سرنگونی - عکس از فاکس نیوز

گروه هکری قیام تا سرنگونی اعلام کرد

۱۲۰سرور داخلی نهاد ریاست‌جمهوری رژیم را تسخیر کرده است

و به بیش از ۱۳۰۰کامپیوتر شبکه داخلی آن دسترسی پیدا کرده است

هکرهای مخالف رژیم ایران اعلام کردند با نفوذ به سرورهای دفتر ابراهیم رئیسی، داده‌های بسیار حساسی را درباره افزایش منطقه امنیتی در اطراف تأسیسات زیرزمینی هسته‌یی فردو در شمال شرقی شهر قم فاش کردند.

گروه هکری «قیام تا سرنگونی» گفت: به‌عنوان بخشی از مجموعه‌یی از اسناد به‌دست آمده رئیس امنیت تأسیسات غنی‌سازی سوخت فردو نوشت: «حدود ۱۴۹هکتار از اراضی ملی استانی قم» به‌دلیل «افزایش تهدیدات توسط عوامل خارجی» برای فردو مورد نیاز است.

فاکس نیوزتعدادی از اسناد افشا شده توسط قیام تا سرنگونی را در ارتباط با برنامه غیرقانونی اتمی جمهوری اسلامی مشاهده کرد.

به گفته کارشناسان ایران، رژیم تهران با سرعت در جهت تولید سلاحهای هسته‌ای، از جمله تولید اورانیوم با درجه نزدیک به تسلیحات در اوایل امسال که می‌تواند برای بمب اتمی استفاده شود، پیش می‌رود.

نامه نوامبر ۲۰۲۱ که برای رئیس اداره کل اقتصاد و دارایی استان قم ارسال شده است، تدابیر امنیتی جدید فردو را تشریح می‌کند. این نامه به‌عنوان "محرمانه" طبقه‌بندی شده است.

 

فاکس نیوز افزود:

در این نامه آمده است: «با توجه به افزایش تهدیدات عوامل خارجی علیه سازمان هسته‌یی به‌ویژه تأسیسات غنی‌سازی هسته‌یی، به‌منظور افزایش ضریب حفاظتی در پاسخ‌گویی به دستورات مقامات امنیتی پس از بازدید از این مجموعه، (…) اصلاح حلقه‌های حفاظتی سایت علی محمدی بر اساس دستورالعملها و استانداردهای حفاظت فیزیکی توسط اداره حفاظت و امنیت سازمان هسته‌یی برنامه‌ریزی شد.

فاکس نیوز تأکید کرد: مشخص نیست که در این نامه به چه کسانی به‌عنوان «عوامل خارجی» اشاره شده است... . .

این گروه هکری اعلام کرد ۱۲۰سرور داخلی سازمان ریاست‌جمهوری از جمله بانک‌های اطلاعاتی مرکزی دفتر اجرایی ریاست‌جمهوری اسلامی را تسخیر کرده است. قیام تا سرنگونی افزود به بیش از ۱۳۰۰کامپیوتر شبکه داخلی نهاد ریاست‌جمهوری دسترسی پیدا کرده است.

فاکس نیوز دیجیتال سؤالات مطبوعاتی را به نمایندگی ایران در سازمان ملل و وزارت‌خارجه آن ارسال کرد اما قبل از انتشار این مطلب پاسخی دریافت نکرد.

 

کانال فارسی «قیام تا سرنگونی» گفت که عکس‌هایی از خامنه‌ای، رهبر رژیم ایران و رئیسی را با ضربدرهای قرمز روی آنها در وب‌سایت‌های مرتبط با دفتر رئیسی منتشر کرده است.

همین عکس‌ها هم‌چنین برای‌گیرندگان ایمیلی که بخشی از دفتر رئیس‌جمهور هستند ارسال شد.

شعارهای "مرگ بر خامنه‌ای و"درود بر رجوی" نیز در وب سایتهای مرتبط با رئیس‌جمهور در ایمیلها آمده است. عکس مریم رجوی و مسعود رجوی در وب‌سایت‌های فارسی، عربی و انگلیسی دفتر رئیس‌جمهور رژیم ایران نشان داده شده است. ...

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/cf6c9c67-fb94-460f-b01c-179bdbd80a89"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات