728 x 90

گزارش خبرگزاری اسپانیا از حضور دکتر آلخو ویدال کوادراس در اورسوراواز

دکتر آلخو ویدال کوادراس
دکتر آلخو ویدال کوادراس

گزارش خبرگزاری اسپانیا

از حضور دکتر آلخو ویدال کوادراس در اورسوراواز

آلخو قهرمان ما

 

مریم رجوی

حضور شما در اینجا ما را غرق در شادی کرده است

شما صدای رسای جهانی هستید که علیه تروریسم رژیم ایران سخن می‌گوید

 

دکتر آلخو ویدال کوادراس

لحظاتی در زندگی هستند که داشتن دوستانی هم‌چون شما

ارزش ریسک کردن روی آن را دارند

 

خبرگزاری اسپانیا

اورسورواز- «قهرمان ما آلخو»!

از اعضای مقاومت ایران در حالی‌که فریاد می‌زدند «قهرمان ما آلخو» در حومه پاریس به استقبال سیاستمدار اسپانیایی آلخو ویدال- کوادراس آمدند. ویدال تقریباً چهار ماه پیش در مادرید مورد حمله واقع شد.

مریم رجوی، پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران، اپوزیسیون اصلی رژیم آخوندها که ویدال کودراس دو دهه است با آنها همکاری می‌کند گفت: «حضور شما اینجا ما را غرق در شادی کرده است. شما صدای زیبا و رسای جهانی هستید که علیه تروریسم و سرکوبگری رژیم ایران سخن می‌گوید».

سخنان مریم رجوی، با کف زدنها و بلند شدنهای مستمر جمعیت در مقر شورای ملی مقاومت در اور سور واز- شهری در غرب پاریس روبه‌رو شد.

سیاستمدار اسپانیایی هنگامی که پشت پدیوم قرار گرفت گفت: «لحظاتی در زندگی هستند که داشتن دوستانی هم‌چون شما ارزش ریسک کردن زندگی را دارند، » و در پاسخ به این عبارت جمعیت با شور و شوق به اسپانیایی پاسخ داد «زنده باد- زنده باد».

معاون سابق پارلمان اروپا که هنوز آثار حمله‌یی که در روز ۹ نوامبر او را هدف قرار داد در او مشهود بود نتوانست احساسات خود را کنترل کند و به‌طور مستقیم خامنه‌ای را خطاب قرار داد و گفت: «تو به‌طور وحشتناکی شکست خوردی».

«من اکنون اینجا ایستاده‌ام. من در حمله زنده ماندم و در حال بهبود هستم- تو قادر نیستی که با این اقدام مرا و کسانی که من عاشق آنها هستم را بترسانی».

متعاقباً در مصاحبه‌یی با خبرگزاری اسپانیا ویدال کودراس در حالی‌که آثار فیزیکی حمله در او مشهود بودند ولی به‌طور غیرقابل انتظاری تأثیر روحی منفی بر او نداشتند، گفت که او با قدرت بیشتری ادامه خواهد داد.

او گفت که بواسطه حمایت خانواده‌اش و لحظاتی که به او انگیزه زندگی می‌دهند، مانند حضورش در جلسات بین‌المللی مقاومتی که او یک حامی و مدافع بزرگ آن است ادامه خواهد داد.

این سیاستمدار که برای اولین بار بعد از حمله اسپانیا را ترک می‌کرد با اطمینان خاطر گفت: «این جنبش کسانی هستند که من با آنها سال‌ها کار کرده‌ام و از آنها حمایت سیاسی کرده‌ام. این علایم دوستی و پیوستگی بین ما بسیار طبیعی هستند».

خبرگزاری اسپانیا در ادامه با عنوان «تولد جدید» می‌نویسد:

او گفت: «من در بسیاری از گردهمایی‌ها مشابه این در ۲۰سال گذشته شرکت کرده‌ام اما اولین بار است که بعد ار حمله، به‌عنوان یک تازه متولد شده شرکت می‌کنم».

آلخو ویدال کوادراس گفت: «زندگی بی‌انتها نیست و اگر شما برای یک آرمان مقدس برای تعداد زیادی از انسان‌ها آن را از دست بدهید بنظرم این کار به زندگی معنی می‌دهد و من مطلقاً برای آن افسوس نخواهم خورد و آنچه باید اضافه کنم این است که من ادامه خواهم داد».

(خبرگزاری اسپانیا ۱ فوریه ۲۰۲۴)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/05717af0-d297-4e73-b208-e2d93459ff39"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات