728 x 90

گزارش تلویزیون الحدث در مورد شکست طرح تروریستی اطلاعات رژیم ایران در حمله به گردهمایی اپوزیسیون در آلبانی

تظاهرات ایرانیان آزاده - اخراج مزدوران رژیم از اروپا و محاکمه و لغو تابعیت و پناهندگی آنها
تظاهرات ایرانیان آزاده - اخراج مزدوران رژیم از اروپا و محاکمه و لغو تابعیت و پناهندگی آنها

تلویزیون الحدث روز ۱۲مرداد در گزارشی از شکست طرح تروریستی اطلاعات رژیم آخوندی در حمله به گردهمایی اپوزیسیون در آلبانی گفت:

اکنون به یک موضوع دیگر می‌پردازیم. خنثی شدن تلاش رژیم ایران در آلبانی. این اولین بار نیست که اطلاعات ایران اپوزیسیون ایران را در خارج با تعرضهای تروریستی مورد حمله قرار می‌دهد. به‌گفته اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران مقامات آلبانی ۴ تروریست ایرانی را که برای یک عملیات تروریستی طراحی می‌کردند را اخراج نمودند. هدف این عملیات گردهمایی ایران آزاد بود که می‌بایست در ۲۳ و ۲۴ژوئیه گذشته در آلبانی برگزار می‌شد.

تلویزیون الحدث در ادامه گفت: البته سازمان مجاهدین خلق این گردهمایی را بر اساس توصیه دولت آلبانی به تعویق انداخت. بر اساس این گزارش، ارگانهای اطلاعاتی آلبانی و شرکای بین‌المللی آن پیامهای متعددی حول یک حمله تروریستی علیه این سازمان را ثبت کرده و متعاقباً مقامات، ۴ تروریست را اخراج نمودند و آنها را از ورود به خاک آلبانی ممنوع کردند و به انگلستان و آلمان بازگرداند.

شایان یادآوریست که وزارت اطلاعات ایران علت بازگشت مزدوران را تهدید شدنشان به مرگ از سوی مجاهدین خلق و ایجاد محدودیت‌هایی از سوی مقامات فرودگاه بیان کرد.

گزارش هم‌چنین خاطرنشان کرده است که یک دادگاه ویژه در آلبانی برای مجازات جنایتهای سازمان‌یافته، ۱۱تن از مزدوران که متهم به جاسوسی از مجاهدین خلق در آلبانی ما به ازای پول دریافتی از سوی اطلاعات وابسته به رژیم ایران بودند را مورد بازپرسی قرار داده‌است.

زنجیره چنین حملاتی ادامه دارد و پیش از این در سال گذشته محاکمه دیپلمات ایرانی اسدالله اسدی که در بلژیک به ۲۰سال زندان محکوم شد پرده از روی آن برخی موارد آن برداشت. این در حالیست که سه تن دیگر به‌خاطر مشارکت با اسدالله اسدی در طراحی برای انفجار در گردهمایی اپوزیسیون ایران در حومه پاریس در ژوئن سال۲۰۱۸ به زندان محکوم شده‌اند.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/90be2a09-b008-4f28-b5b7-4c87af5cfd3d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات