728 x 90

گردهمایی جهانی ایران آزاد - ۲۷تیر - نیوت گینگریچ، بارونس بوتروید، مایکل کامینسکی و گابریلا موراوسکا

گردهمایی جهانی ایران آزاد ـ ۲۷ تیر
گردهمایی جهانی ایران آزاد ـ ۲۷ تیر

گردهمایی جهانی ایران آزاد

همبستگی با قیام مردم ایران

حمایت از کانون‌های شورشی و ارتش آزادی

نیوت گینگریچ – رئیس پیشین کنگرهٔ آمریکا

متشکرم که اجازه دادید از این لحظات برای بیان حمایتم از رهبری ارائه شده استفاده کنم، به‌خصوص از رهبری خانم رجوی در استمرار ایستادگی در مقابل دیکتاتوری حاکم در تهران، ایستادن برای حقوق مردم ایران تا آزادانه حکومتی را برگزینند که منتخب خودشان باشد و فرصتی برای یک آینده بهتر، آینده‌یی شکوفا و آزاد و دموکراتیک داشته باشند.

فکر می‌کنم ما در لحظهٔ عجیبی از تاریخ هستیم که از یک‌سو دیکتاتوری به‌روشنی تضعیف می‌شود، تحریم‌ها دارند آثار عمیقی بر جای می‌گذارند، کاهش قیمت نفت نیز آثار عمیقی دارد. وقایع بسیاری در جریان است که به‌نظرم مردم را (به تغییر) متقاعد می‌سازد و این را در تظاهرات و ابراز نگرانی‌ها و در میزان فشاری که رژیم حس می‌کند، مشاهده می‌کنید. از سوی دیگر، همان فشاری که بر دیکتاتوری اعمال می‌شود، آن را به این سمت سوق می‌دهد که در سطح جهانی متجاوزتر باشد و تجاوزگری بیشتری در سوریه و لبنان داشته باشد و بیشتر تلاش کند تا راههایی برای دستیابی به‌تسلیحات پیدا کند تا بتواند همسایگانش را تهدید کند و در منطقه باج‌خواهی کند. لذا به‌نظرم ما در یک مسابقه هستیم بین ما که به‌آزادی اعتقاد داریم و معتقدیم مردم ایران حق دارند آزاد باشند و آنهایی که سرانجام می‌خواهند با به‌کارگیری نوعی جنگ یا ماجراجویی نظامی و با تحریکات ملی‌گرایانه برای نجات یک دیکتاتوری رو به‌زوال تلاش کنند که تضعیف شده و به‌نظرم بیش‌از‌پیش در معرض خطر قرار می‌گیرد.

می‌خواهم تشکر کنم از تک‌تک شما که فعالیتتان را ادامه می‌دهید.

می‌خواهم بدانید من شخصاً به‌طور کامل متعهدم تا هر کاری را که از دستم بر می‌آید برای کمک به مردم ایران انجام بدهم تا از همان آزادی، گشایش و جامعهٔ قابل احترام و اقتصادی مثبت و سالم برخوردار بشوند که ما خواهان آن هستیم. پس امیدوارم جلسهٔ خوبی داشته باشید و می‌خواهم بدانید که از حمایت من برخوردارید، برای استمرار هر کاری که بتوانیم در جهت کمک به‌مردم ایران جهت دستیابی به‌آینده‌یی که شایستهٔ آن هستند انجام بدهیم. از شما بسیار، بسیار متشکرم.

بارونس بوتروید -رئیس پیشین پارلمان انگلستان، عضو مجلس اعیان

خانم رئیس‌جمهور مریم رجوی عزیز، دوستان ایرانی عزیز، همکاران محترم و شخصیتهای برجسته، برای من افتخار بزرگی است تا در گردهمایی اینترنتی جهانی برای ایران آزاد به‌شما بپیوندم. ما نمی‌توانیم به‌دلیل پاندمی کرونا (شیوع ویروس کرونا) و قوانین فاصله‌گذاری اجتماعی به سنت هر تابستان در پاریس کنار هم گردآییم. اما می‌خواهم از جنبش مقاومت ایران، شورای ملی مقاومت ایران، به‌خاطر سازماندهی این رویداد اینترنتی بین‌المللی تشکر کنم که به ما این فرصت را می‌دهد تا در کنار هم قرار گیریم، تا بار دیگر همبستگی‌مان را با مردم ایران و مقاومت سازمان‌یافته آنها ابراز کنیم و حمایت‌مان را از آرمان حقوق‌بشر، آزادی و دموکراسی در ایران نشان دهیم.

این نشان می‌دهد که حتی پاندمی کرونا هم نمی‌تواند ما را از ایستادن در کنار مردم شجاع ایران و حمایت از خواسته به حق آنها برای تغییر، برای یک ایران آزاد و دموکراتیک بازدارد. هیچکس مبارزه مردم ایران علیه این رژیم را بهتر از دوستان عزیزم و رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران خانم مریم رجوی سمبلیزه و نمایندگی نمی‌کند.

تنها نام او و پیامش برای آزادی، رژیم را از بنیاد می‌لرزاند. این به‌خاطر طرح ۱۰ماده‌یی دموکراتیک اوست که تمام آرزوها و خواسته‌های مردم ایران را در برمی‌گیرد و یک آلترناتیو دموکراتیک برای نسلهای آینده ایران تدارک می‌بیند و به زنان ایران حق و حقوق‌شان را می‌دهد و یک فرصت و امکان می‌دهد تا کشورشان را رهبری کنند و بخشی از شکل دهی آینده‌اش باشند.

درس تاریخ این است رژیمی که سرکوب و تروریسم بخشی از دی.ان.ای (هویت) آن است محتوم به سقوط است. این یعنی که یک ایران آزاد و دموکراتیک در دسترس مردم ایران است، چنان‌چه مریم رجوی به کرات آن‌را در سخنرانی و بیانیه‌هایش گفته است.

به همین دلیل است که من در کنار شما، مردم ایران، شورای ملی مقاومت ایران می‌ایستم

ایران آزاد خواهد شد. متشکرم

مایکل کامینسکی نایب‌رئیس سنای لهستان

خانمها و آقایان

این برای من یک افتخار است که در اجتماع بزرگ آنلاین شما شرکت می‌کنم، بسیار جالب است که مقاومت شما به‌اندازه‌یی برای بدست آوردن یک ایران آزاد مصمم است که با هیچ چیز حتی کووید۱۹ نمی‌توان آن‌را متوقف کرد.

من از اخبار دروغی مطلع شدم که مایل هستم آن را با شما در میان بگذارم. مقاله‌یی در روزنامهٔ معتبر آلمانی فرانکفورتر آلگماینه سایتونگ به چاپ رسید برعلیه اشرف۳ محل استقرار اعضای مجاهدین، سازمان اپوزیسیون اصلی رژیم ایران. تمامی رژیمهای دیکتاتور به‌اخبار دروغ نیاز دارند و رژیم آخوندی در ایران از حضیض استیصال نیازمند چنین اخباری است چرا که آلترناتیو آن یک جریان جدی است که شمار قابل توجهی از جوانان ایران را به‌سمت خود جذب می‌کند.

این اخبار دروغین در این کیس بسیار مخدوش بود. ظاهراً این گزارش فرانکفورتر آلگماینه هیچ ایدهٔ روشنی دربارهٔ اشرف۳ نداشت و اشرف۳ را با جای دیگری اشتباه گرفته بود که نشاندهندهٔ درجه غیردقیق بودن این گزارش بود.

دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در آلمان این کیس را به یک دادگاه در هامبورگ کشانید، در آنجا دادگاه فرانکفورتر آلگماینه را از ادعاهای دروغین علیه مجاهدین ممنوع کرد. دادگاه حکم داد که اتهاماتی از قبیل شکنجه و «ممنوعیت ملاقات با افراد خانواده در اشرف۳» دروغین بودند، فرانکفورتر آلگماینه یک اقدام غیرقانونی انجام داده بود. اصول بنیادین نقض شده و مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران شنیده نشده بودند.

این درس خوبی به‌تمامی رسانه‌های خارجی و متخصصان سیاست خارجی می‌دهد تا از ریسک‌کردن بر سر اعتبار خودشان در اعتماد به‌رژیمی که به‌گفتن هیچ چیزی بجز دروغ شناخته نمی‌شود اجتناب کنند.

سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت اثبات کرده‌اند که حقیقت را می‌گویند و برای استقرار دموکراسی در ایران مصمم هستند. جهان از اعتماد کردن به‌آنها و پشت کردن به کارزار شیطان‌سازی یک رژیم ریاکار نفع خواهد برد. من به‌عنوان معاون رئیس سنای لهستان حمایتم را از مقاومت ایران به‌رهبری خانم رجوی اعلام می‌کنم و در کار سختی که آنها به‌عهده دارند برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

گابریلا موراوسکا- نایب‌رئیس سنای لهستان

خانمها و آقایان دوستان عزیز، هواداران آزادی و دموکراسی در ایران

اجازه بدهید با گرامی‌داشت یاد ۱۵۰۰شهید قیام آبان ۹۸ در ایران که برای آزادی از سرکوب جان خود را فدا کردند شروع کنم. رژیم دیکتاتوری مذهبی ایران با مردم خودش طی ۴۰سال گذشته در جنگ بوده نقض حقوق‌بشر پایه‌یی به‌طور آشکار از ویژگیهای مشخص این رژیم بوده که به‌دلیل آن ۶۶بار توسط ملل متحد محکوم شده است. (رژیم) ایران نه تنها عنوان اعدام کنندهٔ اول در جهان به نسبت جمعیت را به خود اختصاص داده، رکورد اعدام افراد کم سن و سال و نوجوانان را نیز زده است.

به‌مدت ۴۰سال از زمانی‌که انقلاب ایران قدرت را به خمینی داد این رژیم مذهبی با مشت آهنین در ایران حکومت کرده و آزادی و عدالت را سرکوب کرده، حقوق‌بشر و حقوق زنان را نقض و صدور ترور کرده است .

رهبران این رژیم باید در دادگاههای بین‌المللی به‌خاطر کشتار ۱۲هزار تن از فرزندان مردم ایران از جمله قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال۶۷ و کشتن بیش از ۱۵۰۰معترض ایرانی در قیام آبان۹۸ در برابر عدالت قرار بگیرند . زمان آن فرا رسیده است که یک جمهوری مبتنی بر آرای آزاد مردم ایران و جدایی دین از دولت و برمبنای کثرت‌گرایی، عدالت و برابری، برقرار شود.

دوران قدرت مطلق و دیکتاتوری بر ایران به‌سرآمده، اگر هیتلر و وزرای پروپگاندای او جایی در دنیای مدرن دارند، خامنه‌ای و رژیم ایران هم خواهند داشت.

زنده باد آزادی – زنده باد دموکراسی

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b7731239-30e7-43b2-9d1f-72346405c9a6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات