728 x 90

گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس با حمایتهای بیشتری روبه‌رو می‌شود

حمایت شخصیتهای سیاسی و اجتماعی کشورهای مختلف از گردهمایی بزرگ ایرانیان
حمایت شخصیتهای سیاسی و اجتماعی کشورهای مختلف از گردهمایی بزرگ ایرانیان

شمار دیگری از اعضای پارلمان و شخصیتهای سیاسی و اجتماعی کشورهای مختلف از گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس که قرار است روز ۹تیرماه آینده برگزار شود حمایت و اعلام همبستگی کردند. در انگلستان بارونس میچر عضو مجلس اعیان و لیدی والری کوربت همسر رابین کوربت فقید عضو برجسته مجلس اعیان و هم‌چنین پدر کلود مستویک رئیس سازمان پاکس کریستی استرالیا در میان حمایت کنندگان هستند.

 

بارونس میچر – عضو مجلس اعیان انگلستان

من بارونس میچر عضو مستقل در پارلمان انگلستان هستم و علاقه زیادی به مردم ایران دارم. این کشور بسیار ویژه است، مردم ایران بسیار تحصیل‌کرده، پیشرفته و بافرهنگ هستند، اما تحت سرکوب و رفتار به‌شدت وحشتناک رژیم حاکم قرار دارند. زندانیان به‌قتل می‌رسند، مردم اصلاً درآمد مناسبی ندارند و ماه‌ها و ماه‌ها بدون دریافت هیچ‌گونه حقوقی کار می‌کنند. این وضعیت وحشتناکی است و من می‌خواهم به همه کسانی از سراسر جهان بپیوندم که از وضعیت ایران آگاهند و خواهان حمایت از دهها هزار نفری هستند که در پاریس در پایان این ماه گردهم می‌آیند برای اتحاد در اعتراض به آنچه در ایران رخ می‌دهد. برای آنها آرزوی موفقیت دارم و به رژیم ایران می‌گویم: به صدای مردمی که خواهان دموکراسی هستند گوش فرا بدهید، چون بدون دموکراسی و حقوق‌بشر، ایران هم‌چنان کشوری غم‌انگیز خواهد بود، در حالی که می‌تواند کشوری بسیار شگفتی‌آور، قدرتمند و درخور دوستی باشد و بهترین خدمت را برای مردمش به‌عمل بیاورد.

 

لیدی والری کوربت- انگلستان

سلام و به تمام اشرفی‌ها و آنهایی که در کمپ لیبرتی بودند خوش‌آمد می‌گویم. شجاعت شما هرگز فراموش نخواهد شد، من حتماً آن‌را فراموش نخواهم کرد.

در ۳۰ژوئن، بیش از ۱۰۰هزار ایرانی از سراسر جهان به‌علاوه نمایندگان پارلمان از چندین کشور در پاریس گردهم خواهند آمد تا خواستار تغییر رژیم در ایران شوند.

چنان‌چه وزیر خارجه آمریکا مایک پومپئو می‌گوید:

«در نهایت، این مردم ایران هستند که زمان آن‌را تعیین خواهند کرد. در نهایت، این مردم ایران هستند که درباره رهبری‌شان تصمیم خواهند گرفت». من، مانند همیشه، با جمله‌یی که رابین کوربت سخنرانی‌اش را با آن خاتمه می‌داد، سخنانم را پایان می‌دهم:

ایران آزاد خواهد شد.

 

پدر کلود مستویک -رئیس سازمان پاکس‌کریستی استرالیا

سلام، نام من پدر کلود مستویک است و رئیس سازمان قلب‌های مقدس در سیدنی استرالیا هستم.

من تا کنون سه مرتبه در پاریس حضور داشته‌ام و این باعث افتخار من بوده است که بتوانم در حمایت و همبستگی با دموکراسی در ایران صحبت کنم. می‌خواهم بهترین آرزوهایم را برای سازمان‌دهندگان و شرکت کنندگان داشته باشم و امیدوارم که کنفرانس موفقیت‌آمیز و مثبت باشد.

این یک حرکت مناسب در مسیر صلح و عدالت و دموکراسی است می‌خواستم برای همه ایرانیانی که در گردهمایی پاریس برای صلح و عدالت گردهم می‌آیند، بهترین آرزوها را داشته باشم.

 

 

 

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات