728 x 90

گارد ساحلی هندوستان یک قایق با ۷خدمه ایرانی آن را که محموله بزرگی از هروئین همراه داشت توقیف کرد

توقیف محموله هروئین در  قایق ۷ ایرانی  در آبهای هندوستان
توقیف محموله هروئین در قایق ۷ ایرانی در آبهای هندوستان

ستاد ضدتروریسم و گارد ساحلی هندوستان اعلام کرد، یک قایق با ۷خدمه ایرانی آن را که محموله بزرگی از هروئین حمل می‌کرد، توسط گارد ساحلی هندوستان در آب‌های گجرات توقیف کرده است.
روزنامه تایمز هندوستان روز یکشنبه ۲۸شهریور به‌نقل از ستاد ضدتروریسم و گارد ساحلی این کشور نوشت: در یک عملیات مشترک قایقی که محموله‌ای از هروئین به وزن ۳۰ تا ۵۰کیلوگرمی را حمل می‌کرد، توقیف کرده، و تمامی ۷خدمه آن که ایرانی بودند را بازداشت کرده است.
واحد روابط عمومی وزارت دفاع در ایالت گجرات، با تأیید این خبر در توئیتی اعلام نمود، این قایق برای بازرسی و تحقیقات بیشتر به نزدیک‌ترین بندر منتقل شده است.
هیمانشو شوکلا، افسر ستاد ضدتروریسم هند در این زمینه عنوان نمود، عملیات بر اساس اطلاعاتی مبنی بر این‌که قاچاق هروئین از طریق راه دریایی صورت می‌گیرد صورت گرفته است.
وی در ادامه افزود: حدس ما این است که این محموله بین ۳۰ تا ۵۰کیلو گرم وزن داشته باشد. اگر چه ممکن است از این بیشتر باشد و باید تا زمان بازرسی دقیق منتظرماند.
از این پیش‌تر، سایت اطلاع‌رسانی دولت هند در ۲۴مارس ۲۰۱۹، از بازداشت ۹قاچاقچی با هویت ایرانی را در آب‌های سواحل گجرات و ضبط ۱۰۰کیلو گرم هروئین خبر داده بود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات