728 x 90

کیهان خامنه‌ای از مجلس ارتجاع خواست اسدالله اسدی، دیپلمات تروریست را آزاد کند

تلاش آخوندهای حاکم برای بمبگذاری در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران با شکست مواجه شد
تلاش آخوندهای حاکم برای بمبگذاری در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران با شکست مواجه شد

کیهان خامنه‌ای مایوس از وزارت‌خارجه رژیم، از مجلس ارتجاع خواست دیپلمات تروریست رژیم اسدالله اسدی را آزاد کند. کیهان ضمن سوزوگداز از شکست توطئهٔ تروریستی رژیم علیه مقاومت ایران در ۲سال پیش در پاریس در جریان گردهمایی بزرگ مقاومت ایران، ضمن حمله به ظریف نوشت: دستگاه دیپلماسی ما بسیار منفعلانه عمل کرد، و مثلا شخص جناب ظریف به‌عنوان وزیر امور خارجه فقط به یک توئیت در همان زمان اکتفا کرد!

کیهان خامنه‌ای نوشت: «در تیرماه سال۱۳۹۷ حاج اسدالله اسدی، دبیر سوم سفارت ایران در اتریش علی‌رغم مصونیت دیپلماتیک ... توسط پلیس آلمان و در جریان حضورش در این کشور بازداشت و در واقع به اسارت گرفته شد.
اسدی متهم بود که به یک زوج ایرانی بلژیکی‌تبار مواد منفجره داده تا در میتینگ سالانه (مجاهدین) در پاریس استفاده کنند!
دولت بلژیک ... دیپلمات ایرانی را از مهرماه۹۷ تاکنون بازداشت کرده و به اسارت گرفته و اینک وارد سومین سال اسارت اسدالله اسدی می‌شویم، همه این ماجراها در حالی صورت می‌گیرد که دستگاه دیپلماسی ما بسیار منفعلانه عمل کرد، و مثلا شخص جناب ظریف به‌عنوان وزیر امور خارجه فقط به یک توئیت در همان زمان اکتفا کرد!


نکته قابل تأمل و تأسف‌بار این‌که در هفته‌های گذشته در نشست خبری سخنگوی وزارت‌خارجه، زمانی که از آقای موسوی درباره سرنوشت آقای اسدی سؤال می‌پرسند، ایشان در پاسخ به سؤال خبرنگاران می‌گوید: برای آقای اسدی وکیل گرفته‌ایم.
وقتی که شما برای فردی که غیرقانونی به اسارت گرفته شده وکیل می‌گیرید تا از او در دادگاهی که در این سه سال برگزار نشده! دفاع کند، معنایش این است که ما دیپلمات خودمان را متهم می‌دانیم که حال برای آزادی او دست به دامان چند وکیل شده‌ایم!

اینک پس از گذشت سه سال ... هنوز حتی یک دادگاه برای اتهامات واهی آقای اسدی که از دیپلمات‌های باسابقه کشور مان است برگزار نشده ولی ما برای او وکیل گرفته‌ایم! سؤال اساسی اینجاست وکیل برای کدام دادگاه و چه جرمی گرفته‌اید؟
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رسالت مهمی بر دوش دارند. چرا که دستگاه دیپلماسی ما و رئیس ‌آن جناب آقای ظریف هم‌چنان به‌دنبال اثبات حقانیت برجام نافرجام است نه دیپلمات بی‌گناه خود!

خاطرنشان می‌شود دستگیری و بازداشت اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم در اتریش به جرم اقدام برای بمب‌گذاری در پاریس ـ محل برگزاری میتینگ مقاومت ایران‌ـ وارد سومین سال خود شد. اسدی به‌دلیل تحویل ۵۰۰گرم ماده انفجاری T.A.T.P به دو تروریست دیگر با ملیت ایرانی ـ بلژیکی در لوکزامبورگ، توسط پلیس آلمان در آن کشور دستگیر شد و پس از مدتی به درخواست بلژیک به این کشور مسترد گردید؛ و هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد.
تصمیم‌ در مورد توطئه بمب‌گذاری علیه گردهمایی ۳۰ژوئن در پاریس در شورای عالی امنیت رژیم تحت ریاست آخوند روحانی و با تأیید خامنه‌ای گرفته شده است. رژیم با تمام قوا برای در بردن دیپلمات تروریست خود اسدالله اسدی از چنگال عدالت تلاش می‌کند و برای این منظور کمیته ویژه‌یی تشکیل داده است.