728 x 90

کیهان خامنه‌ای: باید دندان کرم‌خورده برجام را کشیده و خود را خلاص کنیم

جنازه برجام
جنازه برجام

پاسدار سعدالله زارعی در سرمقاله کیهان خامنه‌ای ۵تیرماه درباره وضعیت برجام پس از قطعنامه شورای حکام نوشت:

«ما باید این دندان کرم‌خورده «توافق» را کشیده و خود را از آن خلاص کنیم و از این طریق شرایطی را فراهم نمائیم که هر یک از کشورهای اروپایی و از جمله «تروئیکای هسته‌ای» که می‌خواهند با ایران به توافق برسند، به‌طور انفرادی جلو آمده و در شرایط کاملاً برابر در قبال تعهدات ما، تعهداتی را بپذیرند و توأمان اجرا کنند».

نماینده خامنه‌ای در کیهان ضمن حمله به دولت روحانی، به وضعیت بحرانی اقتصاد و معیشت مردم در حاکمیت پلید آخوندی اعتراف کرد و نوشت: «گرانی افسار پاره کرده، ارزش پول ملی به پایین‌ترین حد رسیده، قیمت مسکن و اجاره‌بها چند برابر شده، اقشار متوسط هم به عزا نشسته‌اند، کارخانه‌ها و تولید تعطیل شده، میلیاردها دلار ارز بی‌زبان با فرمول دلار ۴۲۰۰تومانی برباد رفته است، بیکاری بیداد می‌کند. برجامی که قرار بود تحریم‌ها را لغو کند به فاجعه افزایش تحریم‌ها تبدیل شده است». (کیهان خامنه‌ای ۵تیر)

کیهان‌آخوندی در مطلب دیگری افزود: «نرخ دلار در تیرماه از ۲۰هزار تومان هم عبور کرد هر سکه بهار آزادی تنها در یک هفته یک میلیون تومان گران شد! در حوزه مسکن فریاد مستاجران و بی‌خانه‌ها درآمده (و) قیمت مرغ دوباره به پرواز درآمده...».