728 x 90

کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی «می‌توان و باید»

کهکشان مقاومت ایران و آرتش آزادی «می‌توان و باید»
کهکشان مقاومت ایران و آرتش آزادی «می‌توان و باید»

کهکشان مقاومت ایران و آرتش آزادی «می توان و باید»

 

  • شرکت هموطنان و شخصیتهای سیاسی از ۱۰۱کشور جهان
  • شرکت ۲رئیس جمهور،‌ ۹نخست وزیر، ۳رئیس پارلمان، ۲مشاور امنیت ملی، ۹وزیر خارجه و ۲۹وزیر پیشین از کشورهای مختلف، ۴۲سناتور و نماینده کنگره، ۱۴شخصیت برجسته آمریکایی، ۷۹ قانونگذار از کشورهای اروپایی و عربی و کانادا

 

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

در یک سال گذشته، جبهة مردم ایران با تداوم قیام‌ها و اعتراض‌ها در سراسر ایران، با درخشش عملیات و کارزارهای اختناق‌شکن کانون‌های شورشی در پنجمین موسسان ارتش بزرگ آزادی و با پیشروی مقاومت ایران در عرصه اجتماعی و سیاسی، حقوقی و بین‌المللی، برجسته و ممتاز می‌شود.

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

سؤال اصلی در نگاه کردن به مسأله ایران و منطقی‌ترین سؤال که بقیه سؤالات زیرمجموعة آن است، این است که: آیا به واقع ایران در آستانة انقلاب و سرنگونی رژیم آخوندها هست یا نیست؟ آیا ما واقعاً در این باره درست می‌گوییم یا مبالغه می‌کنیم؟

سردمداران رژیم می‌گویند این سیاه‌نمایی است. اما به مردم و اعتراض‌ها و شعارهایشان نگاه کنیم بطلان حرف‌های خامنه‌ای و رئیسی ثابت می‌شود.

یک نگاه به چهرة شهرهای ایران و خیزش‌های دائمی میلیون‌ها بازنشسته و معلم و کارگر و پرستار و عموم مردم به‌جان‌آمده از گرانی و تورم، روشن می‌کند که هیچ سیاه‌نمایی و مبالغه‌یی در کار نیست. از قضا وضعیت رژیم سیاه‌تر از گزارش‌های مطبوعات و رسانه‌هاست.

 

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

در یک سال گذشته علاوه بر قیام‌های سراسری، معلمان ایران ۱۷ رشته اعتراض و خیزش داشتند و بازنشستگان ۱۵ بار بطور سراسری به میدان آمده‌اند.

- معلمان فریاد می‌زنند: جنبش فرهنگیان آمادة قیام است،

- بازنشسته‌های به‌پاخاسته می‌گویند: تا کی سرافکندگی یا مرگ یا زندگی،

- کشاورزان اصفهان شعار می‌دهند: این همه لشکر آمده به جنگ رهبر آمده،

- آبادانی‌های داغدار و عاصی می‌خروشند: مرگ بر رئیسی

و قیام‌کنندگان تهران فریاد زدند که: «توپ، تانک، فشفشه ـ خامنه‌ای کشته شه».

بله این صدا، صدای ایران است و چنانچه مسعود گفت: ایران زمین با خلق اسیرش به‌پاخاسته و صبح نزدیک است.

 

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

حال زار و نزار سپاه پاسداران این است: یک اختاپوس و هیولای خون‌آشام که در باتلاق جنایت‌های ۴۰ ساله‌اش گرفتار شده، اما کماکان با تمام امکانات و توان سد راه آزادی مردم ایران است.

راستی چاره کار چیست؟ چاره کار یکی است و جز این نیست: انهدام و انحلال قطعی سپاه پاسداران با قیام‌ها و ارتش بزرگ آزادی مردم ایران.

با شهرهای شورشی و کانون‌های شورشی و با حمایت مردم به‌پاخاسته که خیزش‌های آن‌ها به رژیم امان نمی‌دهد.

 

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

کانونهای شورشی از ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ تا ۳۰خرداد امسال برای هموار کردن راه قیام‌ها بیش از ۲۳۵۰کارزار ضد اختناق را در سراسر ایران انجام دادند که ۸۵ درصد آن موفق بوده است.

اسامی و مشخصات دستگیرشدگان توسط دوستان یا خانواده‌های آنها به مراجع بین‌المللی داده شده است.

می‌گویند سپاه پاسداران با ترسیم نقشة یکایک شهرها تلاش می‌کند مناطق قیام‌خیز و مناطق حامی مجاهدین را تشخیص بدهد.

به‌آنها می‌گوییم زیاد خودتان را خسته نکنید. مراکز قیام‌خیز و نقاط جوشش بی‌وقفه کانون شورشی، تمام کوچه‌ها و خیابان‌ها در شهرهای سراسر ایران است.

 

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

خامنه‌ای نمی‌تواند خود را از دور باطل برجام بیرون بکشد. در بن‌بست کامل است و از هر طرف که برود بازندة نخستین است. و اگر به‌سیاست هجده ماه اخیر ادامه دهد، در سراشیب سرنگونی است.

حالا دیگر با رئیسی وارد مرحله‌یی شده‌ایم که حتی بمب اتمی هم نمی‌تواند این رژیم را نجات بدهد. قدرت انفجاری مردم ایران از بمب اتمی هم بسا بسا بیشتر است.

اما اگر از دست‌یابی به‌بمب هسته‌یی عقب‌نشینی کند، زهر هلاهلی را به گلوی رژیم می‌ریزد که روند سرنگونی را شتاب می‌دهد.

به‌آخوندها می‌گوییم از هر راهی که می‌خواهید بروید، بروید بفرمایید زودتر هم بروید؛ در هرحال قیام و سرنگونی در انتظار شماست.

 

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

راستی آیا این می‌توان و باید یک شعار و یک ادعاست یا واقعیت پیدا می‌کند؟

آیا مختص نخبگان است یا مختص انتخاب‌گران؟

از این‌جا در هر کجا و در ایران ستم‌زده که صدای مرا می‌شنوید می‌پرسم:

آیا شما جزو انتخاب‌کنندگان این مسیر و این راه و رسم رهایی‌بخش هستید؟ و قیمت آنرا می دهید؟

 

مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

بله، ما آمده‌ایم که امیدها و باورها را شکوفا کنیم، تا دیوار اختناق در‌هم بشکند، تا راه سرنگونی استبداد دینی گشوده شود. تا آزادی و جمهوری و دمکراسی و برابری در ایران زمین بر پا شود.

ما رسالت بزرگ خود را که انتقال حاکمیت به جمهور مردم ایران است به‌هر قیمت به‌پیروزی می‌رسانیم.

آری آری صبح نزدیک است

ای فتاده به زنجیر ایام

یک جهش مانده تا بر کنی دام

یک قدم مانده، یک خیز، یک گام

 

 

سناتور رابرت منندز رئیس کمیته روابط خارجی سنای امریکا

رژیم ایران ناقضان حقوق بشر مانند ابراهیم رئیسی را که فعالانه در قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در ایران در سال۱۳۶۷ مشارکت داشت ارتقا می دهد؛ جنایتی که او پس از فتوای ولی‌فقیه رژیم علیه سازمان مجاهدین خلق ایران انجام داد.

 

جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا:

یک آلترناتیو واقعی وجود دارد. آلترناتیوی که سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت تلاش می‌کنند در داخل ایران گسترش دهند. رژیم حاکم بر تهران باید هر چه زودتر سرنگون شود.

 

ژنرال جیمز جونز نخستین مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور اوباما، فرمانده پیشین ناتو

مردم ایران استبداد و دیکتاتوری را رد می‌کنند. چه شاه باشد و چه آخوندها. آنها در انتظار آینده‌یی هستند که در آن یک جمهوری منتخب برقرار شود. حضور کانون‌های شورشی سرنگونی رژیم و طلوع آزادی را در ایران تضمین خواهد کرد.

 

سناتور جوزف لیبرمن:

هیچ جنبشی برای تغییر و انقلاب سیاسی نمی‌تواند بدون یک رهبر عالی موفق شود و شما مریم رجوی را دارید. یک رهبر عالی زنی با استعدادهای شگرف، تیزهوش، درستکار و پر شور و اشتیاق.

 

سناتور تام تیلیس:

آخوندها در ایران کنترل دارند اما قدرت ندارند. قدرت از تک تک ایرانیان نشات می‌گیرد. مشتاقانه منتظر روزی هستم که با مقامات منتخب دموکراتیک در ایران ملاقات کنم.

 

سناتور جین شهین

هیچ‌کس مقاومت در برابر استبداد را بهتر از مردم ایران نمی‌داند . دهه‌هاست که مردم ایران در مقابل دیکتاتورهایی که انتخاب آن‌ها نبوده‌ ایستاده‌اند.

 

برونیسلاو کومورسکی رئیس‌جمهور لهستان (۲۰۱۵-۲۰۱۰):

می‌توان در مبارزه برای آزادی پیروز شد. آزادی من، من را موظف می کند که برای آزادی شما بجنگم شما متحدان و دوستان فداکار بسیاری در مبارزه برای آزادی ایران دارید.

 

خانم هله تورنینگ اشمیت نخست وزیر دانمارک (۲۰۱۱-۲۰۱۵)

43 سال پیش مردم ایران رژیم شاه را سرنگون کردند. تصور این‌که مردم ایران به‌دیکتاتوری شاه بازگردند، تصوری پوچ است. مردم ایران دیکتاتوری شاه را رد می‌کنند. آنها دیکتاتوری مذهبی را هم رد می‌کنند.

 

نیوت گینگریچ کاندیدای ریاست‌جمهوری و رئیس پیشین کنگرة آمریکا

من سال‌ها با سازمان مجاهدین خلق ایران همکاری کرده‌ام و آنها را دنبال کرده‌ام. بسیار افتخار می‌کنم به‌نحوة رشد این جنبش و گسترش کانون‌های شورشی در داخل ایران.

 

یانس یانشا نخست‌وزیر اسلوونی تا ژوئن ۲۰۲۲

رهبر حزب دموکراتیک

خانم مریم رجوی همة ارزش‌های دموکراتیک را در برنامة ۱۰ماده‌یی خود برای آیندة یک ایران آزاد تضمین کرده است. این برنامه بر لزوم یک جمهوری مبتنی بر جدایی دین و دولت و غیر اتمی که به‌صورت دموکراتیک انتخاب شده باشد تأکید می‌کند که هم شاه و هم آخوندها را رد می‌کند.

 

کارلو کوتارلی نخست‌وزیر ایتالیا (می۲۰۱۸)

رئیس پیشین صندوق بین‌المللی پول

من به‌طور کامل از برنامة ۱۰ماده‌یی مریم رجوی برای تبدیل ایران به‌یک جمهوری مبتنی بر جدایی دین و دولت و ارزش‌های دموکراتیک حمایت می‌کنم و خواهم کرد. یک جمهوری که دیکتاتوری را به‌هر شکلی رد می‌کند، چه دیکتاتوری قبلی شاه و چه رژیم استبداد مذهبی حاکم.

 

خانم ایوتا رادیچووا نخست وزیر اسلوواکی (۲۰۱۰-۲۰۱۲)

ما با جنبش مقاومتی روبرو هستیم که در آن زنان در رأس امور قرار دارند. و آنها شایستگی خود را ثابت کرده‌اند چرا که این جنبش در سطح بین‌المللی و هم‌چنین در داخل ایران به‌طور مداوم در حال گسترش است.

 

خانم لودمیلا نوواک معاون نخست وزیر اسلووانی (۲۰۱۲-۲۰۱۳)

نماینده پارلمان اروپا

مردم ایران هم در برابر دیکتاتوری شاه و هم در برابر رژیم کنونی برای آزادی مبارزه کرده‌اند. یک جایگزین قوی در شورای ملی مقاومت ایران وجود دارد. که ما در پارلمان اروپا از طرح ده ماده‌یی خانم رجوی برای یک ایران آزاد حمایت می کنیم.

 

جان برد وزیر خارجهٔ کانادا (۲۰۱۵)

تلاشهای کانونهای شورشی وابسته به سازمان مجاهدین خلق ایران در سراسر ایران هم تاثیرگذار و هم بسیار الهام بخش است. رهبر جنبش شما زنی است که نمی‌ترسد، زنی است که کوتاه نمی‌آید و زنی که تا پایان راه ادامه خواهد داد.

 

وین ایستر وزیر پیشین کشاورزی کانادا

ضروری است که جهانیان گرد هم آمده و در حمایت از یک ایران آزاد بجنگند. جهان مکان بهتری خواهد بود اگر رژیم فعلی با یک جمهوری دموکراتیک در ایران جایگزین شود.

 

برنارد کوشنر وزیر خارجهٔ فرانسه (۲۰۱۰)

حکومت مذهبی یک روش قرون‌وسطایی است و شاه یک دیکتاتور بود. ما مجبور نیستیم بین این دو یکی را انتخاب کنیم. یک جایگزین دموکراتیک وجود دارد. این چیزی است که باید انتخاب کنیم. شما یک برنامه ۱۰ماده‌یی دارید که خانم رجوی به شما ارائه داده است.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/f1e8b99e-081b-4b60-82c0-5114e2ee92e4"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات