728 x 90

کمین‌گاههای رژیم درباره سرقت دارایی‌های مردم توسط دولت

فساد آخوند ها
فساد آخوند ها

روز ۴بهمن ۱۴۰۰ سایت حکومتی بهار به سرقت دارایی‌های مردم توسط دولت اعتراف کرد؛ مافیاهایی در جاهای خوب اقتصادی کشور چنبره زده‌اند و بیشترین نفع و سود را می‌برند.

 

کمین‌گاههای رژیم برای پول مردم

اخیراً یکی از رسانه‌های حکومتی مردم را دعوت کرد سهام کارخانه‌های خودروسازی را بخرند چرا که در هر وضعیتی قیمت خودروهای داخلی پیوسته رو به افزایش است. غافل از آن که مردم ما، اکنون آخوندها را خیلی خوب می‌شناسند.

مردم فراموش نکرده‌اند چگونه خامنه‌ای و روحانی مردم را تشویق به سرمایه‌گذاری در بورس می‌کردند، بورسی که نهایتاً سهام میلیونها ایرانی را چپاول کرد و آنها را به خاک سیاه نشاند.

هم‌چنان‌که مردم ما به‌خوبی به‌یاد دارند همین رژیم و سپاه پاسدارانش با صندوق‌های سپرده و سودهایی که به‌عنوان «در باغ سبز» پرداخت می‌کردند، میلیاردها پول مردم ایران را گرفته و دیگر پس ندادند.

در حالی‌که باز هم همین مردم به‌خوبی به‌یاد دارند رژیم به اسم پیش‌فروش خودرو، چگونه پول مردم را گرفت و نه خودرویی به مردم داد و نه پولی!

رژیم همین نیرنگ را در فروش اوراق بهادار و پیش‌فروش سکه و بازی با نرخ ارز خارجی هم برضد مردم‌مان به کار گرفت. و اکنون مردم به‌خوبی می‌دانند که حتی یک ریال هم نباید به دست این رژیم بدهند. رژیم غارتگری که تعداد پرونده‌های فساد مالی‌اش مساوی پرونده‌های جنایاتش است.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/7b42cede-30f5-4045-a9b7-aa9711efbf10"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات