728 x 90

کشته شدن سرکردگان سپاه در دمشق و عبور دلار از مرز ۶۲هزار تومان

دلار - عکس از آرشیو
دلار - عکس از آرشیو

سایت حکومتی اطلاعات آنلاین روز ۱۴فروردین در خبری با تیتر «قیمت دلار مرزهای جدیدی را فتح کرد» خبر از عبور قیمت دلار ساعتی پس از بمباران کنسولگری رژیم در دمشق و به هلاکت رسیدن تعدادی از سرکردگان سپاه از مرز ۶۲ هزار تومان داد. بر همین اساس قیمت یورو نیز از ۶۷هزار تومان و پوند انگلستان نیز از ۷۸هزار تومان عبور کرد و رکورد جدیدی در بازار ارز به‌جای گذاشت.

 

یاسر جبرائیلی: رئیسی رسماً از دلار ۱۰۰ هزار تومانی سخن می‌گوید؛ قصد تغییر ریل ندارد

یاسر جبرائیلی، رئیس مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی مجمع تشخیص مصلحت رژیم روز ۱۲فروردین نوشت: «این قبیل دستاوردسازی‌ها با ادبیات اگر ما نبودیم چه می‌شد، هیچ جای نگرانی ندارد و شیوه قبلی‌ها هم بوده است. آنچه جای نگرانی دارد این است که دولت آقای رئیسی قصد تغییر ریل ندارد و رسماً از دلار ۱۰۰هزار تومانی سخن می‌گوید»

 

تلگرام خبر آنلاین رژیم روز ۱۴فروردین نوشت:

قیمت طلا دوباره به پرواز درآمد/ قیمت جدید طلا ۱۴ فروردین ۱۴۰۲

اونس طلا با افزایش ۶ دلار و ۸ سنتی به قیمت ۲ هزار و ۲۳۹ دلار رسید. این میزان افزایش نرخ طلا، رشد ۰.۳ درصدی طلا را نشان می‌دهد.
بررسیها نشان می‌دهد که طی یک هفته گذشته اونس طلا رشد ۶۶ درصدی و در طول یک ماه گذشته، ۱۵۳ دلاری را ثبت کرده است. بر همین اساس، طلای جهانی طی یک هفته گذشته ۳ درصد و یک ماه گذشته ۷.۳ درصدی را تجربه کرده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/1d87aa8f-3232-48ca-a49c-0377cd2d34e1"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات