728 x 90

کثافتکاری جدید آیت‌الله بی.بی.سی در پیوند جدایی‌ناپذیر با مأموران اطلاعات آخوندها

کثافتکاری جدید آیت‌الله بی.بی.سی
کثافتکاری جدید آیت‌الله بی.بی.سی
  • کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت: آیت‌الله بی‌بی‌سی در پیوند جدائی‌ناپذیر با مأموران اطلاعات آخوندها در یک کثافتکاری جدید در برنامه دوشنبه شب خود یک مأمور اطلاعات به نام مسعود خدابنده گرداننده سایت وزارتی اینترلینک در انگلستان را به‌عنوان ”مسئول حفاظت رهبری مجاهدین از سال ۶۰ تا ۷۴“ منصوب کرد!

  • سوابق این فرد در گزارش تحقیقی لرد کوربت در جزوه «جاسوسی برای ملایان: عوامل رژیم ایران در انگلستان» در سال ۲۰۰۷ افشا و در گزارش مشترک وزارت دفاع و مرکز تحقیقات کنگره آمریکا در ۲۰۱۱ منتشر شده است.

  • کمیسیون امنیت و ضدتروریسم: مصاحبه مسعود خدابنده با مرکز اسناد انقلاب اسلامی (دژخیم روح‌الله حسینیان) در تهران در اردیبهشت ۹۹ منتشر شده و فضیحت تهوع آور اقدامات آیت‌الله بی‌بی‌سی علیه جنبش مقاومت مردم ایران را مضاعف می‌کند. پیوند و آلودگی بی‌بی‌سی با دژخیمان و جاسوسان رژیم آخوندها حد و مرز نمی‌شناسد.

  • آیت‌الله بی‌بی سی از این پیش‌تر یک مأمور دیگر اطلاعات به نام کریم حقی را هم مسئول حفاظت معرفی کرده بود!

  • بی‌بی‌سی پس از ربع قرن به کشف نفرات حفاظت رهبری مجاهدین در قرن گذشته روی آورده است که در مأموریت‌های خود ناکام مانده و در همان زمان توسط مجاهدین افشا شده‌اند.

  • کمیسیون امنیت و ضدتروریسم: ترددات خدابنده و زن انگلیسی او به زندان اوین و دیگر شکنجه‌گاههای وزارت اطلاعات نیز قبلاً افشا شده است. پارلمانتر انگلیسی وین گریفیث در سال ۲۰۰۴ رویت زن مزبور را در اوین برملا کرد و در این باره در سال ۲۰۰۷ در دادگاه در انگلستان شهادت داد. وین گریفیث به درخواست مقاومت ایران برای اطلاع از وضعیت ابراهیم خدابنده و یک فرد دستگیر شده دیگر به تهران رفته بود.

  • ابراهیم خدابنده هم‌اکنون مسئول انجمن نجاست وزارت اطلاعات در تهران است.
  • زوج پلید خدابنده از ارادت‌کیشان آشکار سردژخیم قاسم سلیمانی هستند و در خون مجاهدان اشرف و لیبرتی تحت‌امر قاسم سلیمانی و نوری مالکی دست دارند و باید در برابر عدالت قرار گیرند. عکسها و فیلمهای این مزدور و زنش در جریان کشتار مجاهدین در اشرف موجود و قابل ارائه به دادگاه است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a977f34a-451c-4e47-917b-c461e3692593"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات