728 x 90

کتمان ویروس کرونا برای حفظ بازار انتخابات

آخوند احمد خاتمی: «حفظ نظام اوجب واجبات است».

با این حکم دهها هزار نفر به‌قتل رسیدند، میلیونها استعداد در فقر و گرسنگی پرپر شد و اسرار هزاران جنایت پنهان گردید.

تلویزیون رژیم: «سخنگوی وزارت بهداشت از فوت ۲نفر به‌علت ابتلا به ویروس کرونا در قم خبر داد».

کتمان چند هفته‌ای ویروس کرونا به قیمت انتشار آلودگی و مرگ هموطنان گام دیگری در مسیر حفظ نظام و اجرای نمایش انتخابات بود.

تلویزیون رژیم: «تاکنون هیچ مورد مثبت و حتی مشکوک به ویروس کرونا در کشور مشاهده نشده».

یک روزنامه حکومتی ضمن اشاره به دروغ بزرگ و پنهان‌کاری به‌خاطر حفظ نمایش انتخابات نوشت: «ما ۴۵روز است می‌گوییم کرونا ندیده‌ایم ولی عده‌ای می‌گویند دیده‌ایم و برای ۲۲بهمن نمی‌گویند. بعد می‌گویند انتخابات بود و نمی‌گویند. بعد هم می‌گویند نوروز است».(روزنامه ابتکار ۳۰بهمن ۹۸)

تلویزیون آخوندی که سرانجام مجبور شد خبر را اعلام کند، ضمن کم کردن آمار تلفات تلاش کرد با طرح کهولت سن و زمینه‌های قبلی بیماری باز هم فاجعه را کتمان کند تا بتواند مزدورانش را در قم و سایر شهرها به سیرک انتخابات بیاورد.

تلویزیون رژیم: «آقای جهانپور گفت هر دو مبتلای به ویروس کرونا از ساکنان شهر قم بودند که به‌علت کهولت سن و نقص در سیستم ایمنی و تنفسی جان باختند».

دکتر مولایی برادر یکی از جانباختگان ضن تکذیب کهولت سن و اشکال در سیستم تنفسی برادرش گفت: «به چه دلیل وزارت بهداشت در تمام این مدت سکوت کرد؟... به چه دلیل صدا و سیما یک کلمه در طول این یک ماه درباره این موضوعات اطلاع‌رسانی نکرد»؟(روزنامه حکومتی همشهری اول اسفند ۹۸)

البته جوانان ایران از ماهها قبل عفونت اصلی را تشخیص داده و برای پاکسازی آن در کف خیابان‌ها اقدام کرده‌اند.