728 x 90

کانون‌های شورشی تصاویر مسعود و مریم رجوی را در ۱۴شهر برافراشتند

نصب تصاویر مسعود و مریم رجوی توسط کانونهای شورشی در شهرهای  ایران
نصب تصاویر مسعود و مریم رجوی توسط کانونهای شورشی در شهرهای ایران

اعضای دلیر کانون شورشی ۳۱۳آمل، بنری از تصویر رهبر مقاومت ایران با زیر نویس «مسعود رجوی: شاه سلطان ولایت مرگت فرا رسیده» را بر پل عابر پیاده ورودی این شهر نصب کردند.

 

در اهواز نیز اعضای شجاع کانون شورشی ۵۳۰، در سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین اقدام به نصب بنری شامل آرم سازمان با زیر نویس «گرامی‌باد سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران» کردند. بنر فوق بر پل عابر پیاده، در بزرگراه چهارشیر نصب گردید.

 

در بزرگ‌داشت تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران، اعضای دلاور کانون شورشی ۱۶۱کرج نیز اقدام به نصب بنری با مضمون «۱۵شهریور سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق ایران گرامی باد» کردند.

 

اعضای کانون شورشی ۲۱۶ خرمشهر  به‌ مناسبت سالگرد تأسیس مجاهدین اقدام به نصب پلاکاردی با مضمون «مریم رجوی: ایران را پس می‌گیریم و ایرانی نو می‌سازیم» کردند.

 

در بزرگراه سعیدی تهران نیز اعضای کانون شورشی ۲۱۶ اقدام به نصب بنری با تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران کردند. در زیر این بنر که بر پل عابر پیاده نصب شد، جمله‌ای از مریم رجوی با مضمون «هر دانشگاه و مدرسه کانون شورش علیه دیکتاتوری و مبارزه برای آزادی است» بچشم می‌خورد.

اعضای کانون شورشی ۸۵۴ تهران نیز تصویر بزرگی از مریم رجوی را بر پل اتوبان دماوند نصب کردند.

 

در ورودی شهر اراک نیز تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، توسط اعضای کانون شورشی ۶۱۶نصب گردید. بر این بنر که روی پل عابر پیاده نصب شده است جمله: مریم رجوی: برای سرنگونی رژیم ولایت فقیه بپاخیزید» دیده می‌شود.

 

نصب بنر مریم رجوی در کرمانشاه، ارومیه، مشهد، شیراز و اصفهان

اعضای دلیر کانون شورشی ۶۹۲، بنر تصویر مریم رجوی را در جاده کرمانشاه نصب کردند. در زیر بنر نصب شده، جمله «دانشجویان و دانش‌آموزان دلیر و استادان و معلمان شریف خواهان نفی ولایت فقیه هستند که دشمن دانش و آزادی است» نقش بسته است.

 

در ارومیه نیز اعضای شجاع کانون شورشی ۸۶۸، بنر مریم رجوی با زیرنویس آزادی، برابری، دموکراسی با مریم رجوی را بر دیوار ساختمان خانه بهداشت این شهر نصب کردند.

 

اعضای کانون شورشی ۳۰۰ مشهد در خیابان هاشمیه  بنری از تصویر رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت و جمله «مریم رجوی: هر دانشگاه و مدرسه کانون شورش علیه دیکتاتوری و مبارزه برای آزادی است» را نصب نمودند.

 

اعضای کانون شورشی ۱۸۳ اصفهان  به نصب پلاکاردی با مضمون «مریم رجوی: برای استمرار قیامها برای آزادی ایران از اشغال آخوندها بپاخیزید» اقدام کردند.

 

تخریب تصاویر ولی‌فقیه ارتجاع در رضوانشهر، کهکیلویه و گچساران

اعضای کانون شورشی ۷۰۰رضوانشهر، با پاشیدن رنگ بر یکی از تابلوهای تبلیغات دجالگرانه رژیم آخوندی تصاویر منحوس خمینی و خامنه‌ای را تخریب کردند.

 

در شیراز نیز اعضای کانون شورشی ۶۶۴، اقدام به نصب تصویر مریم رجوی بر میله‌های دیوار دانشگاه کردند. در کنار تصویر، شعار «دانشجویان و دانش‌آموزان، مدرسه و دانشگاه را به کانون اعتراض و شورش تبدیل کنید» بچشم می‌خورد.

 

در کهگیلویه و بویراحمد(روستاهای بیدزرد و خربل)  اعضای کانون شورشی ۳۲۱این شهر تابلوهای ورودی روستا را که حاوی تصاویر خمینی دجال و خامنه‌ای جلاد بود را با رنگ تخریب کردند.

همچنین در گچساران  بنر حاوی تصاویر منحوس خمینی و خامنه‌ای توسط اعضای کانون شورشی ۸۹۸، با رنگ تخریب شد.