728 x 90

کارزار چهار روزه همیاری ملی، ترس و وحشت و سرگیجه سپاه خامنه‌ای - سخنگوی مجاهدین

کارزار چهار روزه همیاری ملی با سیمای آزادی و ترس و وحشت سپاه خامنه‌ای
کارزار چهار روزه همیاری ملی با سیمای آزادی و ترس و وحشت سپاه خامنه‌ای

کارزار چهار روزه همیاری ملی

ترس و وحشت و سرگیجه سپاه خامنه‌ای

سپاه پاسداران در یک واکنش هراسان نسبت به کارزار چهار روزه همیاری ملی با سیمای آزادی و پشتیبانی خارق‌العاده هموطنان آن هم در شرایط کرونا، از یک‌سو تلاش کرده است برای تسکین و تخدیر نیروهای رژیم، همیاری با مجاهدین و مقاومت ایران را به کلی انکار کند و از سوی دیگر ترس و وحشت رژیم را از عظمت و ابعاد آن، برملا کرده است.

 

ترس و وحشت و سرگیجه سپاه خامنه‌ای از کارزار چهار روزه همیاری ملی

 

در این واکنش هراسان، «بولتن نیوز» وابسته به اطلاعات سپاه پاسداران، با حماقت پاسدارگونه «گروه بین‌الملل»! و «گروه دفاعی»! خود را هم به میدان آورده و با سرجمع کردن استعدادات هر دو گروه با بلاهت مضاعف نوشته است:

«همانند فیلم‌هایی که تحت عنوان کانون‌های شورشی در همان اردوگاه اشرف۳ درست شده و تهیه می‌گردد، این نمایش[همیاری] نیز در یک اتاق کار شروع و به پایان رسید؛ تماسهای جعلی که ظاهراً از ایران انجام می‌گردد و یا ابراز احساسات دروغ و یا جمع کردن پول‌هایی از اروپا و آمریکا»!

 

اطلاعات سپاه پاسداران و گروه‌های دفاعی و بین‌الملل آن اضافه می‌کند:

«برای هر فردی که مدتی در اروپا زندگی کرده باشد به‌خوبی این آشکار است که وضعیت مالی پناهندگان به‌ویژه پناهنده‌های ایرانی آن قدری خوب نیست که دست در جیب کرده و مبلغی را به یکی مفت و مجانی بدهند، به‌خصوص جماعت پناهنده که هفت‌شان در گرو هشت‌شان است».

 

اطلاعات سپاه خامنه‌ای آنگاه شش و نیم میلیون دلار مجموع تعهدات و کمکها را به همیاری بیست و پنجم را به ۲میلیون کاهش داده و در مورد این۲ میلیون نیز خاطرنشان کرده است که قد و قوارهٔ پول و هزینه‌های مجاهدین بسا فراتر از این حجم است. اطلاعات سپاه می‌نویسد:

«دو میلیون دلار برای مسائل حدود دو هزار نفر پول قابل توجهی نیست و هزینه‌های آنان بسیار فراتر از این حجم پول است، زیرا پول‌هایی که آنان نیاز دارند اصلاً در قد و قواره این پول‌هایی که ظاهراً در نمایشهای همیاری جمع می‌کنند نبوده و نیست».

 

از دید اطلاعات و سپاه خامنه‌ای که این میزان همکاری برای آنها بسیار شوکه‌کننده بوده است، حسب المعمول باید به سعودی و اسراییل نسبت داده شود والا اگر صحنه‌های همیاری که همه به چشم دیده‌اند حقیقت داشته باشد، کار نظام زار است! از این‌رو اطلاعات سپاه می‌نویسد علت این‌که مجاهدین دست به همیاری می‌زنند، پوشاندن پولهایی است که از عربستان سعودی و شیخ‌نشینها و اسراییل می‌گیرند. به‌نوشته اطلاعات سپاه « همه می‌دانند که هزینه‌های سرسام‌آور فرقه با این مبالغ تأمین نمی‌گردد و نیاز به پول‌های کلان دیگر دارند، در ابعاد چند صد میلیون دلار، اما این حجم پول را چه کسی و یا چه کسانی تأمین می‌کنند؟ دلارهایی که از عربستان سعودی و شخص بن سلمان و یا شیخ نشینهای حاشیه خلیج‌فارس و یا اسراییل تأمین می‌گردد کار این فرقه را می‌چرخاند».

اما مریم رجوی «سر خود را در داخل برف کرده و فکر می‌کند که کسی متوجه این موضوعهای وطن‌فروشانه نیست».

سخنگوی مجاهدین در این باره به پاسداران و آخوندهای دزد و بی‌وطن و دم و دنبالچه‌های آنها در خارجه پیشنهاد کرد برای تسکین درد ناشی از همیاری مردمی و کانون‌های شورشی با مجاهدین، آن هم در منتهای مشکلاتی که در شرایط کرونا هر خانواده و هر پناهنده ایرانی با آن دست و پنجه نرم می‌کند، سه بار محکم سر خود را به اولین سنگی که در دسترس آنهاست، بکوبند و نعره مرگ بر منافق سر بدهند! به اذناب خود در خارجه هم بگویند که پژواک مجدد موضوع را از یاد نبرند!

 

ایران اینترنشنال ۹تیر ۹۷ (۳۰ ژوئن ۲۰۱۸):

مصداقی: ... در طول لااقل سه دهه گذشته مشخصاً عربستان سعودی و کشورهای حوزه خلیج‌فارس بخشی از هزینه‌های مجاهدین را تأمین کردند ...

مجری: اما آقای خدابنده شما نکته‌ای داشتید؟

شیطان بنده: ... ببین من سه تا کامیون طلا، من خودم از ریاض آوردم، ... ولی یک نکته در نظر بگیرید مجاهدین الآن...

مجری: چه زمانی بود دقیقاً این‌که می‌فرمائید؟

شیطان بنده: کمی قبل از جنگ اول خلیج، یعنی اون موقع که تازه شکرآب شده بود رابطه با صدام... هنوز ولی بد نشده بود تا اون حد، رابطه با عربستان بوده! پول همین الآن هم می‌رسه!... باز من برمی‌گردم به این مسأله که ببینید این ایشون [مصداقی] هم گفتند، مشکلی از مردم حل نمی‌کنه...

 

مزدوران خدابنده و مصداقی-۹ تیر ۹۷ (همزمان با توطئه تروریستی رژیم در ویلپنت)

مزدوران خدابنده و مصداقی - ۹تیر۹۷ (همزمان با توطئه تروریستی رژیم در ویلپنت)

مسعود رجوی-۲۳دی ۱۳۹۹ - پنجمین همیاری ملی با سیمای آزادی