728 x 90

چهارمین روز از شروع تبلیغات کاندیداهای شعبده انتخابات رژیم و طرح کناره‌گیری کاندیداهای پوششی

شعبده انتخاباتی رژیم
شعبده انتخاباتی رژیم

در چهارمین روز از شروع تبلیغات کاندیداهای شعبده انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم، موضوع کناره‌گیری کاندیداهای پوششی مطرح شده است.

خبرگزاری حکومتی انتخاب، تحت عنوان سیگنال انصراف زاکانی به نفع کاندیدای اصول‌گرا نوشت که او گفته، اگر ذره‌یی احساس کنم که سایر کاندیدها بتوانند اقدامات بنده را دنبال کنند حضور در انتخابات را برای خود حرام می‌دانم.

در همین حال روزنامه حکومتی سازندگی از فشار به پاسدار جلیلی برای کناره‌گیری خبر داد و نوشت: قالیبافی‌ها از جلیلی خواسته‌اند در انتخابات به نفع قالیباف کناره‌گیری کند. متقابلا جلیلی‌ها به قالیباف گفته‌اند شما رئیس یک قوه هستید پس شما به نفع جلیلی کناره‌گیری کنید. بدین ترتیب تقابل در کاندیداهای اصول‌گرا که پایگاه رأی مشترکی هم ندارند اما هر دو از یک جناح هستند آشکار شد.

کیهان خامنه‌ای نوشت: پزشکیان به‌گونه‌یی تلویحی بر ادامه راه دولت کنونی تأکید کرد ولی این سخن با دیدگاه و روش و منش سیاسی کسانی که در ستاد انتخاباتی خود به کار گرفته‌اند نه فقط همخوانی ندارد بلکه در نقطه مقابل آن قرار دارد. این جماعت همانها هستند که وقتی روحانی در مسئولیت خود با ناکامی روبه‌رو شد ایشان را رحم اجاره‌ای نامیدند. مراقب باشید.

روزنامه حکومتی اعتماد به پوشالی بودن انتخابات در حکومت آخوندی اذعان کرد و نوشت: انتخابات واقعی وقتی محقق خواهد شد که به مردم امکان تغییر در سیاست‌ها، عناصر و شیوه حکمرانی داده شود. انتخاباتی که در آن امکان تغییر نباشد نامش هر چه باشد انتخابات نیست.

خبرگزاری رسمی رژیم ایرنا نیز نوشت: بررسی اینستاگرام با ۳۱میلیون کاربر در ایران نشان از این دارد که تحرکات انتخاباتی در میان توده مردم هنوز شکل نگرفته.

ادعاهای مطرح شده در گفتگوهای تلویزیونی کاندیداهای شعبده انتخابات در درون رژیم با تمسخر مواجه است.

عباس عبدی از باند مغلوب درباره ادعای پاسدار جلیلی پیرامون فروش نفت در دولت رئیسی نوشت: فروش نفت علتش آمدن بایدن بود به حساب خود نگذارید.

زاکانی در گامی فراتر از دروغ‌درمانیهای رئیسی جلاد گفت گوشت را درب خانه تحویل خواهیم داد.

روزنامه حکومتی هم‌میهن درباره برباد رفتن آرزوهای رئیسی جلاد نوشت: رئیسی نیز درست زمانی که غرب در آرزوهای حتی بزرگتر از ریاست‌جمهوری بوده ناگهان در اثر سانحه سقوط هلیکوپتر تسلیم مرگ شده و با آرزوهایی که در سر داشت زیر خروارها خاک دفن می‌شود.

در واکنش به این مطلب روزنامه سپاه پاسداران نوشت: ادبیات هم‌میهن مشمئزکننده است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/96a60edb-4241-43b4-afae-ce0db24b8025"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات