728 x 90

پیام نوروزی کاک بابا شیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

کاک بابا شیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران
کاک بابا شیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

کاک بابا شیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران در پیام نوروزی خود، استقبال بی‌سابقه مردم کردستان از نوروز و سال نو را پیامی برای ادامه مبارزه و مقاومت در برابر دیکتاتوری آخوندی و اثبات این حقیقت دانسته است که مردم کرد از شکنجه، اعدام و تهدید هراسی ندارند. مردم قهرمان کرد بار دیگر با شهدا و پیشمرگان قهرمان کرد تجدید عهد کردند که به مبارزه خود برای رهایی و آزادی و علیه رژیم فاسد، جنایتکار و دیکتاتور ادامه خواهند داد. در سالی که گذشت، مردم ایران به‌ویژه مردم کرد با ادامه مبارزات خود علیه رژیم آخوندی و تداوم انقلاب زندگی، فداکاری و پیروزی خود، راه رهایی و آزادی را زنده نگه‌داشتند.

وی می‌افزاید: اگر چه مقامات این رژیم دیکتاتوری برای حفظ قدرت خود از خشن‌ترین و بی‌رحم‌ترین اشکال سرکوب، شکنجه و اعدام فعالان و گسترش ماشین ترور در داخل کشور و کشورهای منطقه و به‌ویژه عراق و اقلیم کردستان و موشک‌باران کردن مردم بی‌دفاع و شهادت دهها نفر استفاده کرده‌اند، اما نتوانستند جلوی استمرار توده‌های آزادیخواه ایران و کردستان برای یک انقلاب همه‌جانبه را بگیرند و به آن پایان دهند. مردم ایران با تحریم انتخابات مجلس آخوندها و خبرگان، مذاکره با رژیم آخوندی و هم‌چنین رد کردن پسر شاه (شعار نه شاه نه شیخ جنایتکار) دو گزینه را نامناسب و بر ضد منافع مردم ایران معرفی کردند و یکبار دیگر نامشروع بودن رژیم آخوندی و رد کردن هر جریان دیکتاتوری دیگر را مورد تأکید قرار دادند.

دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران در پیام تبریک نوروزی خود خطاب به هموطنان و مبارزان راه آزادی افزوده است:

فرزندان شما در صفوف سازمان خبات با تعهد به فلسفه مبارزه ملی، فلسفه ملی که برای همه اقشار جامعه کردی تلاش می‌کند و برای رفع اختلافات و مشکلات بین جوامع جامعه کردی دارد، مسیر و اعتقادی که برای ایجاد روحیه تعاون، اتحاد و همبستگی همه باورها برای کردستان آزاد و آباد و برای رسیدن مردم کرد به حقوق و کرد بودن تلاش می‌کند که هیچ طبقه و گروهی به بهانه عقیده، نژاد، مذهب. به حاشیه رانده نشود و باید از برنامه‌ها و سیاست‌های اشتباه آغاز جنبش حقوق مردم کرد که جامعه کردی را دچار تفرقه و درگیری و نفاق بین مردم کرد، جلوگیری کنیم.

کاک بابا شیخ حسینی تأکید می‌کند: کردستان میهن کل مردم است با همه اعتقادات‍شان و باید تلاش مؤثری کرد تا هیچ حزب و هیچ مرجعی نتواند به بهانه داشتن یک اعتقاد خاص، درگیری و نفاق ایجاد کند و بخشی از مردم را برای اهداف و افکار گروهی خود به کار بگیرد.

بی‌تردید ضامن موفقیت فلسفه و اندیشه ملی ریشه‌دار که همگان را به خدمت به کردستان و آرمانهای ملی ترغیب می‌کند خود مردم کرد است خود اقشار توده‌های مردم هستند. روشن است که با در پیش گرفتن خط ملی و میهنی از به هدر دادن نیرو و توان مردم کردستان جلوگیری می‌شود و هم‌چنین از توطئه‌چینی دشمنان کرد جلوگیری خواهد شد.

دبیرکل این سازمان در قسمت پایانی پیام نوروزی خود می‌گوید:

سازمان خبات در سال جدید ۱۴۰۳ به مبارزه پیگیرانه و همکاری و هم‌صدایی با نیروهای مبارز کردستان و هم‌چنین استمرار هم‌پیمانی با سازمان مجاهدین خلق ایران ادامه خواهد داد و روی مبارزه انقلابی برای سرنگونی رژیم آخوندی و برقراری یک حکومت دموکراتیک در ایران تأکید می‌کند که ثبات و آبادی و حقوق خلقهای ایران و مردم کردستان را تأمین نماید.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ef7334f2-3eea-4a94-83ab-d910d69f3489"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات