728 x 90

پیام شخصیتها در کهکشان مقاومت ایران و ارتش آزادی، فرانس بوگوویچ، ژنرال اشرف ریفی، دکتر بسام العموش، هاداسا لیبرمن، کاک بابا شیخ حسینی

فرانس بوگوویچ - اشرف ریفی - بسام العموش - هاداسا لیبرمن - کاک بابا شیخ حسینی
فرانس بوگوویچ - اشرف ریفی - بسام العموش - هاداسا لیبرمن - کاک بابا شیخ حسینی

فرانس بوگوویچ - وزیر کشاورزی اسلوونی (۲۰۱۳)، نماینده پارلمان اروپا

خانم رجوی گرامی.

خوشحالم که از این طریق، در اجلاس جهانی ایران آزاد با شما هستم

مبارزه استوار شما برای آزادی یک الگو است. تحولات سریع امسال در ایران امید زیادی را برای پیشروی سریع به‌سوی دموکراسی در پی دارد. من از پیشرفت کانون‌های‌شورشی در داخل ایران شگفت‌زده شدم، همان افراد شجاعی که در اهداف خود برای شکستن فضای ارعاب و ناامیدی که رژیم در بین مردم می‌پراکند، محدودیتی نمی‌شناسند. در عین‌حال مردم ایران اشتیاق بسیاری را نسبت به‌چنین اقدامات شجاعانه‌یی نشان می‌دهند. ما از فعالیت‌های عمده‌یی مانند اخلال در صدا و سیمای رژیم یا به‌کنترل درآوردن دوربینهای امنیتی مرکز فن‌آوری اطلاعات شهرداری تهران مطلع شدیم. و نکتهٔ جالب، حمله سایبری بزرگ به پایگاههای اطلاعاتی و سایت‌های وزارت کشاورزی بود که کمپینی در پاسخ به سرکوب کشاورزان مظلوم ایران به‌ویژه اصفهان بود.

برای شکستن دیوار سرکوب، تصاویر خامنه‌ای را در صفحه اصلی وزارت کشاورزی تخریب کردند. این اقدام در پاسخ به‌حملهٔ وحشیانه نیروهای سرکوبگر رژیم به‌کشاورزان اصفهانی بود که به‌سوی کشاورزان محروم تیراندازی کردند و بسیاری از آنان را با گلوله‌های ساچمه‌یی نابینا کردند. یا دوباره وقتی تصاویر خانم رجوی برای مدتی در برنامهٔ اصلی تلویزیون حکومتی منعکس شد مردم را لبریز از شادی کرد. افراد شجاعی که درگیر این فعالیت‌ها هستند و جان خودشان را به‌خطر می‌اندازند، شایستهٴ حمایت ما هستند.

این اقدامات نشان می‌دهد که کجا باید در جستجوی جایگزین واقعی برای رژیم آخوندی حاکم بر ایران بود. درست است که سیاست قدیمی مماشات با آخوندها به‌پایان رسیده است، اما این کافی نیست. ما باید صریح و جدی باشیم تا با کسانی کار کنیم که کلید ایران آینده را در دست دارند. کشوری که با همسایگان خود در صلح زندگی کند و به‌ابتدایی‌ترین حقوق شهروندانش احترام بگذارد. کشوری که به‌دنبال تسلیحات ممنوعه برای بی‌ثبات کردن همسایگانش نخواهد بود، تروریسم را تحت‌عنوان آموزه‌های ایدئولوژیک دامن نخواهد زد و دارایی‌های مردم ایران را برای تأمین مالی ماجراجویی غیرقانونی در سراسر جهان غارت نخواهد کرد.

در این راستا، ما باید تلاش نافرجام را برای دوستی با این رژیم کنار بگذاریم که مصمم به‌دستیابی به‌بمب است و در عوض باید تلاش کنیم با جایگزین دمکراتیکی ارتباط داشته باشیم که شورای ملی مقاومت آن‌را نمایندگی می‌کند. برنامهٔ ۱۰ماده‌یی خانم رجوی برای آینده ایران به‌همهٔ عناصر و ارزش‌هایی احترام می‌گذارد که برای ما محترم است.

بنابراین من بار دیگر حمایت کامل خود را از برنامه و مبارزه شما، خانم رجوی، برای ایران آزاد و دمکراتیک اعلام می‌کنم.

 

ژنرال اشرف ریفی - وزیر دادگستری لبنان (۲۰۱۶)، نمایندهٔ پارلمان

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران

مفتخریم که حمایت، هم‌دردی و همبستگی خود را با شما در نبرد برای آزادی ایران، مردم، شهروندان، ثروت و پتانسیل آن از دست رژیم آخوندی در تهران اعلام کنیم. رژیمی که در حق مردم ایران ظلم و ستم می‌کند و ثروتهای آن‌را در جنگهای خود در خارج از ایران به‌هدر می‌دهد تا به‌پروژهٔ خود خدمت کند. این رژیم با اکثر مردم منطقه به‌ویژه مردم عرب دشمنی می‌کند و در تلاش برای جدایی شیعیان از جامعةشان است تا این‌که آنها را در پروژهٔ ولایت فقیه خامنه‌ای به‌کار بگیرد که از نظر شکلی و محتوایی مشابه رژیم قبلی شاه در ایران است. او همان دیکتاتوری را اعمال می‌کند که مردم ایران در دههٔ هفتاد علیه آن قیام کردند. هم‌چنین از مردم ایران سوءاستفاده کرده و ثروتشان را به‌هدر داده و مردم را از اعمال حق خود برای تشکیل نظام دمکراتیک جمهوری پارلمانی باز می‌دارد.

ما در لبنان با شبه‌نظامیان حزب‌الله (رژیم ایران) در شکل، محتوا، فرهنگ، ارتباطات و وابستگی‌هایش و خدمت‌رسانیش به‌منافع رژیم تهران روبه‌رو هستیم و هم‌چنین مردم لبنان را از استفاده از حق دمکراتیک خود برای حاکمیت متناوب و تغییر رهبرانش محروم می‌کند.

سیاستهای خصمانهٴ حزب‌الله منجر به‌فروپاشی اوضاع سیاسی در لبنان، اختلال در نهادهای آن و تأخیر در اجرای تعهدات قانون اساسی شده است که بر وضعیت مالی و اقتصادی تأثیر منفی گذاشته و منجر به فروپاشی مالی عمومی شده است. در نتیجه ارزش پول لبنان سقوط کرد و نرخ فقر در لبنان به‌طور چشمگیر و بی‌سابقه‌یی افزایش یافت... .

لبنان فقط با خلع‌سلاح حزب‌الله و جلوگیری از مداخلهٔ آن در امور کشورهای عربی و تهدید کشورهای غربی می‌تواند نجات یابد.

آنچه لبنان از آن رنج می‌برد همان رنج چندین کشور عربی است. شبه‌نظامیان (رژیم) ایران برای تغییر بافت جمعیتی سوریه و تخریب زیرساخت‌های آن، دخالت می‌کنند و می‌خواهند یک حاکمیت دینی را به‌آنها تحمیل کنند که مردم سوریه آن‌را نمی‌خواهند، کما این‌که مردم ایران نیز به‌پا خواسته‌اند و خواستار آزادی و دموکراسی و عدالت هستند.

در عراق، شبه‌نظامیان (رژیم) ایران یا آنچه حشدالشعبی نامیده می‌شود که کمتر و مضرتر و خطرناک‌تر از حزب‌الله لبنان نیست و با آن روابط قوی دارد، تحت نظارت و مدیریت (رژیم) ایران هستند.

در یمن، «انصارالله» (حوثی‌ها) سیاست ظلم، کشتار، شکنجه و دستگیری را تحت نظارت و مدیریت حزب‌الله لبنان و با بودجهٔ (رژیم) ایران و به‌هزینهٔ منافع و ثروت مردم ایران اجرا می‌کند.

نجات این کشورها از وابستگی و ظلم و ستم محقق نمی‌شود مگر با رها شدن از چنگ رژیم آخوندی حاکم بر تهران به‌دست مردم قهرمان ایران؛ مردمی که قبلاً قیام کرده و شاه را در ایران سرنگون کرده بودند، قبل از این‌که خمینی و اعوان و انصارش آن‌را ببلعند.

در اینجا به‌نقش سازمان مجاهدین خلق در رهبری و مدیریت انقلاب مردم ایران اشاره می‌کنیم که هر روز در شهرها و روستاهای مختلف برای مطالبهٴ حقوق خود و اعادهٴ آزادی و ثروتهایش قیام می‌کنند.

اگر ثروت مردم ایران در خدمت مردم ایران قرار می‌گرفت، ایران در خط مقدم کشورهای پیشرفتهٔ منطقه و جهان بود، اما هدر دادن ثروتش و کنار گذاشتن سیاست ترقی و توسعهٴ اقتصادی و خدمات اجتماعی برای مردم ایران، این کشور را در معرض مجازات قرار داده و مردم ایران از سیاستهای این رژیم ظالم و ستمکار رنج می‌برند؛ رژیمی که بر ثروتهای مردم چنگ انداخته و دیکتاتوری جدیدی اعمال می‌کند.

به‌مناسبت گردهمایی شما

ضمن تبریک مجدد به تمامی شرکت‌کنندگان به‌ویژه خانم مریم رجوی، بر لزوم همکاری تمامی نیروهای اپوزیسیون ایران و کشورهای عربی همسایه برای رهایی از شر رژیم آخوندی و بازگرداندن آزادی به‌ایران و لبنان و همهٔ کشورهایی که از حضور شبه‌نظامیان وابسته رنج می‌برند تأکید می‌کنیم.

بالاترین احترام و قدردانی ما را بپذیرید.

 

دکتر بسام العموش- وزیر دولت و سفیر پیشین اردن در تهران

والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران از نظر تاریخی کشوری باستانی و دارای تمدن است

این وضعیت ادامه پیدا کرد تا این‌که رژیم شاه ایران سرکار آمد که فردی خوشگذران و وابسته به انگلیس بود و با ظلم و ستم حکمرانی می‌کرد و زندان معروف اوین داشت ولی در نتیجه این ظلم مردم آنرا سرنگون کردند.

ایرانیها فکر می‌کردند رژیم جدید (بعد از شاه) آنها را از این پدیده‌ها رها می‌کند، مخصوصاً که ظواهر نشان می‌داد که آنها مردمی ساده هستند و دین خدا را می‌خواهند، ولی دین خدا سخنگو ندارد که اینها باشند

من ایران را می‌شناسم زیرا که سفیر اردن در ایران بودم، آنجا احساس آزادی نمی‌کردم، چون دستگیری و تعقیب در کار بود در زمان شاه ساواک بود ولی در این رژیم به‌نام سپاه پاسداران هست که مردم را تعقیب می‌کنند. میلیون‌ها ایرانی کشور را ترک کرده‌اند و برخی از آنها در زندان به‌سر می‌برند و برخی از آنها تحت ستم هستند و تنها کسانی از این رژیم حمایت می‌کنند که منافعی دارند

رژیم ایران در حال حاضر در امور کشورهای اطراف دخالت می. در یمن دخالت می‌کند در لبنان دخالت می‌کند در سوریه دخالت می‌کند در عراق دخالت می‌کند و می‌کشد و به نام دین خون می‌ریزد.

ما خواستار یک ایران قدرتمند هستیم. به همین دلیل است که من در کنار همه مردم ایران با همه اجزای آن برای پیش بردن روند تغییر ایستاده‌ام.

. . تغییر باید اتفاق بیفتد تا این‌که ایران به کشوری قوی و محترم تبدیل بشود کشوری همسایه که به همسایگانش تجاوز نمی‌کند.

برای مردم ایران آزادی و عدالت و رفاه و شرافت آرزو می‌کنم

درود و رحمت و برکات خداوند

 

هاداسا لیبرمن - آمریکا

می‌خواهم بدانید که شما فوق‌العاده هستید.

لذا می‌خواهم اکنون به شما بگویم، و این یک سخنرانی نیست، فقط یک قدردانی کوچک و یک پیام کوچک است.

سه سال پیش، من با برخی از زنان اینجا صحبت کردم و مردم مدام پیش من می‌آیند و می‌گویند، شما در مورد نور صحبت کردید و حتماً صحبت خوبی بوده است.

آنها مدام از من در مورد آن نقل‌قول می‌کنند. و دیروز، وقتی من و جو [سناتور جو لیبرمن] وارد این مکان شگفت انگیز، شگفت‌انگیز و باشکوه شدیم، ما وارد شدیم و یکدفعه من، واقعاً متمرکز نور خورشید و شیرهای [درب ورودی اشرف سه] و تمامی پرچمهایی که در باد تکان می‌خوردند شدم.

یادتان باشد، وقتی ما وارد شدیم و با دیدن خورشید که ظاهر می‌شود و تاریکی را روشن می‌کند، چرا که بسیاری از اوقات ما فقط تاریکی را می‌بینیم. من به تو فکر می‌کردم. شما رهبر فوق‌العاده‌ای هستید و چگونه او با همه شما با این صلابت و با زیبایی صحبت می‌کند. و من فکر کردم، می‌دانید، ما در زندگی به‌دنبال نور هستیم و همه ما به رهبرانی نیاز داریم که واقعاً ما را رهبری کنند. به ما الهام ببخشد، ما را برانگیزاند و ما را از افکار و احساسات افسرده باز دارد. و بنابراین شما خوش شانس هستید که در جمعی از افراد قرار دارید که آرمانی مانند آرمان شما دارد و برخی شبانه روز در حال مبارزه هستید.

و هرازگاهی، نیاز دارید جملاتی را بخوانید که به شما الهام بخشد. و نیاز دارید به صداهایی گوش فرا دهید که موجب انگیزش شما باشند.

بنابراین من می‌خواهم از شما برای همه کارهایتان تشکر کنم. به‌طور واقعی. اغراق نمی‌کنم و سخنرانهای شما بسیار باور نکردنی بوده‌اند.

و من از همه حرفها و همه صحبتهایی که کردند قدردانی می‌کنم. و چشمان درخشان آنها.

پس متشکرم... عاشق شما هستم. به مبارزه ادامه دهید

 

 

کاک بابا شیخ حسینی – دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

با سلام و درود بر خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران

با سلام و درود بر شما حضار گرامی

با سلام و درود بر مردم سرتاسر ایران و سلام و درود بر مردم مبارز و انقلابی کردستان، پیشمرگان و هوادارن سازمان خبات در شهرهای مختلف ایران.

با خوشحالی و مسرت از دعوتم برای حضور در گردهمایی جهانی ایران آزاد. بی گمان سال گذشته یکی از پیروزمندانه‌ترین و فرخنده‌ترین سال‌ها برای مقاومت مردم ایران و مقاومت و مبارزه حق‌طلبانه مردم کردستان و سازمان خبات بوده است. سالی که مبارزات مردمی علیه حاکمیت مستبد و رأس نظام پوسیده آخوندی در داخل شهرهای ایران و شهرهای کردستان ایران در اوج قرار داشت و مقاومت مردم ایران و فعالان مبارز و کانونهای شورشی بزرگترین عملیات‌های میدانی و سایبری رابرعلیه رژیم محقق کرده‌اند. از جانب دیگر افشاگریها در مورد برنامه‌های تروریستی رژیم در خارج ایران و گسترده‌ترین حمایتهای احزاب و شخصیتهای جهانی از مقاومت سازمان‌یافته به‌عنوان تنها راه‌حل و تنها آلترناتیو دمکراتیک در آینده ایران و از همه مهمتر به نتیجه رسیدن محکومیت حبس ابد برای حمید نوری جلاد در فعالیت گسترده جنبش دادخواهی و انتقام خون شهدای کردستان و ایران در قتل‌عام۶۷ در ابعاد بین‌المللی و جهانی و حکم زندانی برای اسدی دیپلمات تروریست و تروریستهای همکارش در دادگاه مبین پیروزیهای بزرگ مقاومت مردم ایران در جنگ واقعی در برابر رژیم ضدمردمی آخوندی می‌باشد.

سازمان خبات کردستان ایران به‌مثابه تشکیلات میهنی و ملی پیشرو در مبارزات حق‌طلبانه مردم در کردستان ایران ضمن تأکید مجدد بر مبارزه بی‌امان در برابر حاکمیت ایران و تداوم مبارزه انقلابی و میهنی برای آزادی و دموکراسی و احقاق حقوق حقه مردم کرد در کردستان ایران بر همپیمانی با سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت ایران به‌عنوان تنها آلترناتیو رژیم دیکتاتوری آخوندی و عدم هر گونه مذاکره با رژیم آخوندی و نفی اصل شاه و شیخ تأکید می‌کند.

سازمان خبات کردستان ایران طرح خودمختاری برای کردستان ایران طبق مصوبه شورای ملی مقاومت ایران و تأکید مقاومت ایران بر احقاق حقوق ملیتهای ایران در چهارچوب ایران را مترقی می‌داند و از طرح ۱۰ماده‌ای خانم مریم رجوی پشتیبانی می‌کند.

من از برگزاری این کهکشان پشتیبانی می‌کنم و یقین دارم که کهکشان سال۱۴۰۱بیشتر از گذشته معرف آلترناتیو اصلی در میدان واقعی و عینی با رژیم می‌باشد و از این رو با شکوهی این کارزار در روند تعادل‌قوا میان نیروهای مردمی و ضدمردمی بیانگر توانایی مقاومت ایران و مقاومت کردستان ایران و باطل کردن توطئه‌های رژیم و مماشات‌گران بر علیه مردم ایران است. در خاتمه دوازدهمین سالروز ارتحال ماموستا سید جلال حسینی بنیانگذار سازمان خبات به روح ایشان و به تمامی شهیدان مبارزات مشروع و انقلابی در برابر حاکمیت آخوندی و شهیدان سرفراز و قهرمانان سازمان خبات درود می‌فرستم.

با ایقان به پیروزی و نابودی حاکمیت آخوندی و استقرار آزادی و دموکراسی در ایران نابرابریها با دورد برهمه شما با ایقان به پیروزی مرگ بر رژیم دیکتاتوری آخوندی.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/863bfeef-6212-48b1-9611-e477e2a6e6ef"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات