728 x 90

پیام سناتور منندز، سناتور کاردین و نماینده لادرمیلک به اجلاس سالانه مقاومت ایران در اشرف۳

اجلاس سالانه مقاومت ایران در اشرف۳
اجلاس سالانه مقاومت ایران در اشرف۳

پیام سناتور منندز رئیس دموکراتها در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا - ۱۳ژوئیه ۲۰۱۹

به‌خاطر تلاشهای پیوسته شما در دفاع از دموکراسی و حقوق‌بشر در ایران تبریک می‌گویم. من خوشحالم از این‌که شما به سلامت در آلبانی مستقر شده­اید و این گردهمایی را میزبانی می‌کنید.

سپاس از شما که به افشای وضع وخیم ایرانیان بی‌صدا در زیر یک حاکمیت ستمکار و وحشی ادامه می‌دهید. من با دیدگاه شما برای یک آینده بهتر برای ایران و همه ایرانیان هم‌سو هستم. آینده­ای که در آن ایرانیان بدون ترس زندگی کنند و از دولتی که خواست شهروندانش را نمایندگی می‌کند، به حقوق‌بشر احترام می‌گذارد، از حاکمیت قانون پیروی می‌کند و با همسایگانش در صلح و همیاری زندگی می‌کند، بهره‌مند شوند.

سناتور منندز ضمن محکوم کردن تروریسم صادراتی، برنامه موشکی و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی در کشورهای منطقه و تأمین مالی رژیم خون‌ریز بشار اسد، می‌افزاید:

همزمان با تداوم تأمین منابع مالی و تسلیحاتی تروریست‌ها در سراسر منطقه، مردم ایران، تحت حاکمیت رژیمی ظالم که هرگز به مبانی حقوق‌بشر احترام نمی‌گذارد در رنج و سختی قرار دارند.

سناتور منندز در پایان تأکید می‌کند: سپاس از این گردهمایی و از رساندن صدایتان. من همیشه از عدالت، حقوق‌بشر، صلح و امنیت و بالاتر از همه از حقوق همه ایرانیان در داشتن آزادیهای بنیادین حمایت خواهم کرد.

پیام سناتور منندز به گردهمایی مقاومت در اشرف ۳

پیام سناتور منندز به گردهمایی مقاومت در اشرف ۳

پیام سناتور کاردین عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنای آمریکا - ۱۳ژوئیه ۲۰۱۹

دوستان عزیز:

گردهمایی امسال ایران آزاد در تیرانا، فرصتی بی‌مانند برای همبستگی در حمایت و قدردانی از حقوق‌بشر و همچنین طرفداری از تغییر دموکراتیک در ایران فراهم می‌آورد

از انقلاب ۱۹۷۹(سال ۵۷) تاکنون، ایرانیان بیشماری تحت حاکمیت این رژیم از بین رفته‌اند. من مفتخرم که مردم ما در آمریکا و ملتهای دیگر و سازمانهایی مانند سازمان شما هم‌چنان برای آزادی مردم ایران ایستاده‌اند. اگر چه، نقض حقوق‌بشر و بدتر شدن زندگی در ایران نشان می‌دهد که هنوز خیلی کارها می‌توانیم انجام دهیم تا رهایی و عدالت را به ارمغان بیاوریم.

از نظر من این هولناک است که مردم سرزمین شما برای دهه‌ها از مشقت، خشونت و نقض حقوق‌بشر رنج می‌برند. به‌خاطر تلاشهای سازمان شما، مصائب ایرانیان مورد توجه جامعه بین‌المللی قرار گرفته است. من شما را به‌خاطر همه آنچه که برای تقویت ارتباطات میان هواداران حقوق‌بشر انجام داده اید، و برای مبارزه‌تان برای استقرار حکومتی که خواست مردمش را نمایندگی می‌کند میستایم.

شما بهترین آرزوهای من را برای برگزاری همایشی موفق با خود دارید.

با احترام، بنجامین کاردین، سناتور ایالات متحده

پیام سناتور بن کاردین به گردهمایی مقاومت در اشرف ۳

پیام سناتور بن کاردین به گردهمایی مقاومت در اشرف ۳

پیام بری لادرمیلک نماینده کنگره آمریکا

دوستان عزیز،

حمایت من برای یک ایران آزاد پایدار است. مدتهاست که مدافع یک ایران آزاد، دموکراتیک و غیراتمی بوده‌ام و امیدوارم به‌زودی پیشرفت زیادی برای رسیدن به این اهداف داشته باشیم. ایالات متحده شرایط سختی را که دیکتاوری مذهبی حاکم بر ایران برای مشتاقان یک ایران آزاد ایجاد کرده است، درک می‌کند. این شما و مردم ایران هستید که تغییر واقعی را در کشور خود ایجاد خواهید کرد و ما در کنار شما می‌ایستیم و از تظاهرات مسالمت‌آمیز شما برای آزادی، صلح و پیشرفت حمایت می‌کنیم.

بری لادرمیلک

نماینده کنگره آمریکا

پیام بری لادرمیلک به گردهمایی مقاومت در اشرف ۳

پیام بری لادرمیلک به گردهمایی مقاومت در اشرف ۳

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات