728 x 90

پروپاگاندای تبلیغاتی فضاحت‌بار خامنه‌ای-رئیسی در پروژه دجالگرانه راهپیمایی اربعین

پروژه فضاحت‌بار خامنه‌ای-رئیسی راهپیمایی اربعین
پروژه فضاحت‌بار خامنه‌ای-رئیسی راهپیمایی اربعین

روزنامه حکومتی اعتماد ۲۲شهریور، با درج مطلبی با عنوان، کارنامه دولت را می‌خواهید ببینید؟ مدیریتش در اربعین را ببینید، به پروپاگاندای تبلیغاتی فضاحت‌بار خامنه‌ای-رئیسی در تدارک مراسم اربعین که «از مدتها قبل تبلیغات گسترده و وعده و وعیدها برای برگزاری این مراسم در رسانه‌ها از قول مسوولان (؟!)» صورت گرفته است اعتراف می‌کند.
اعتماد نوشت: «کاش دوره دولت روحانی زودتر تمام شود و آقای رئیسی رئیس‌جمهور شود». این جمله پاسخ به افرادی ـاز جمله خود آقای رئیسی است که سر خود را به تعابیری مانند «آواربرداری» و «پرداخت بدهی‌های دولت قبل» و «رفع موانع پیشین» گرم کرده‌اند و به گونه‌یی رفتار می‌کنند که گویی هنوز رخت حکمرانی، بر تن دولت دوازدهم است.
اعتماد افزود: مراسم اربعین امسال، اما از مواردی است که هیچ ربطی به دولت قبل ندارد. از مدتها قبل تبلیغات گسترده و وعده و وعیدها برای برگزاری این مراسم در رسانه‌ها از قول مسئولان بیان شد. از تدارک وسیله حمل‌ونقل تا حذف روادید، کنترل قیمت بلیت هواپیما و اتوبوس و حتی پرداخت وام به زائران، آمادگی دولت را در این زمینه نوید می‌داد. هر کس که اندکی سابقه کار اجرایی داشت، می‌دانست که دولت، پای در باتلاقی گذاشته که فرو رفتنش قطعی است. بدتر این‌که شرایط داخل عراق در سال‌های اخیر، به ویژه یکی، دو ماه اخیر. .
رسانه‌های دولت و حامی رئیسی را ببینید، نه تنها اثری از بیان مشکلات و نارسایی‌ها نیست که برخی تیترهای خنده‌دار نشان از هماهنگی کامل ایران و عراق دارد؛ گویی هیچ مسافری پشت مرز نمانده، بی‌آبی و کم‌غذایی کسی را آزار نداده، ترافیک سنگین مردم را کلافه نکرده... کمبود و گرانی وسایل نقلیه (نه فقط در عراق که در خاک خودمان) باعث نارضایتی مردم نشده (؟!) و...

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/fe6e8a37-2967-4d9a-afb2-65213fbcbf0c"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات