728 x 90

پرده‌برداری از ثروت قالیباف با انتشار تصاویری از دیده‌بان ایران از پرونده شکایت یک سرقت بزرگ خانگی

پاسدار قالیباف
پاسدار قالیباف

تلگرام حکومتی دیده‌بان ایران روز ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ با انتشار تصاویری از پرونده شکایت فرزندان قالیباف از یک سرقت بزرگ خانگی، پرده از روی بخشی از ثروت قالیباف برداشت و نوشت:

قالیباف در سال ۱۴۰۰ در گاوصندوق خانه‌اش بیش از ۷میلیارد تومان سکه و طلا اندوخته بود تا در بانکها نباشد و میزان ثروتش روشن نشود اما پس از سرقت آن و ثبت شکایت فرزندانش در پلیس، اکنون این پرونده افشا شده است.

دزدی از قالیباف و ثروت او

تلگرام دیده‌بان رژیم نوشت: «قالیباف پول ها را از حساب های بانکی خارج کردید و در گاو صندوق گذاشتید آن را هم دزد زد!

بر اساس اظهارات خود شاکی، از گاوصندوق منزل حدود ۷ میلیارد تومان طلا و سکه ربوده شده است. این را هم مدنظر بگیرید که قیمت سکه در مهر ۱۴۰۰، ۱۱ میلیون تومان بوده و امروز ۳۲ میلیون تومان است. یعنی آن روز فقط یکی از فرزندان آقای قالیباف، صرفا در گاوصندوق منزل فرمانیه خود نزدیک به ۷ کیلوگرم طلا یا ۱۲۰۰ نیم سکه بهار آزادی داشته است.
۴. شنیده شده پدر (رئیس مجلس) به محض اطلاع از ثبت شکایت پیگیر شده که به دلایل سیاسی، پرونده را از کلانتری و فراجا خارج کند که دیگر دیر شده بوده و در سامانه ثبت شده است».

دزدی از قالیباف و ثروت او

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c984d1c7-d644-4da3-8bef-8fc96a7d1109"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات