728 x 90

پرده‌برداری از انجمن نجاست اطلاعات آخوندها در آلبانی با درخواست محاکمهٔ رهبران مجاهدین

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم
اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

پرده‌برداری از انجمن نجاست اطلاعات آخوندها در آلبانی

 

پرده‌برداری از انجمن نجاست اطلاعات آخوندها در آلبانی با درخواست محاکمهٔ رهبران مجاهدین

 

شعبه وزارت جاسوسی و شکنجه رژیم آخوندی در آلبانی که تاکنون تحت نام «انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی» به جاسوسی و هموار کردن راه اقدامات تروریستی علیه مجاهدین و اشرف۳ عمل می‌کرد، با استناد به «نقطه عطف ۳۰ خرداد ۱۴۰۲» (حمله به اشرف۳ در ۲۰ ژوئن ۲۰۲۳) در منتهای وقاحت و دریدگی خاص دژخیمان بدون هر گونه پرده‌پوشی اعلام کرد: «تصمیم گرفته شد تا با اجازه انجمن نجات، این فعالیت‌ها در چهارچوب اساسنامه و اهداف انجمن نجات تحت عنوان "انجمن نجات آلبانی" به‌عنوان نماینده رسمی انجمن نجات در کشور آلبانی برای حمایت از ایرانیان ادامه یابد». منظور از اجازه گرفتن از انجمن نجات، با ذکر نام مدیرعامل آن در تهران (ابراهیم خدابنده) اجرای دستورات وزارت بدنام در تهران است.

در نامه مزدوران وزارت اطلاعات در این خصوص که در سایت انجمن نجاست کلیشه شده بدون هیچگونه ملاحظه و مراعات خطاب به خدابنده در تهران می‌نویسد: «بعد از هماهنگیهای صورت گرفته با پلیس و وزارت کشور آلبانی درخواست می‌نماییم تا موافقت شود که با اساسنامه جدید... به‌عنوان نمایندگی رسمی انجمن نجات در کشور آلبانی، با دست باز به فعالیت‌های خود ادامه دهیم تا هر چه زودتر به نتایج مورد نظر برسیم».

مأمور اطلاعات نیز تحت عنوان «خانواده‌های چشم‌انتظار مجاهدین!» ضمن اعلام موافقت جواب داده است: «امیدوارم همگی ما بتوانیم، با درک درست از نقطه‌عطف ۳۰ خرداد ۱۴۰۲، که خانواده‌ها را چندین مدار کیفی به اهداف حقوق بشری‌شان نزدیک‌تر کرد، گام های مؤثر بیشتری در جهت رضایت خدا و خانواده‌های عزیز و محترم برداریم». اهداف حقوق‌بشری جلادان فاشیسم دینی در زندانهای آخوندها در ایران بر کسی پوشیده نیست و تمام دنیا از آن مطلع هستند.

۱-بدون هیچگونه تردید و ابهام روشن می‌شود که آنچه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت در گذشته راجع به شعبه وزارت بدنام در آلبانی تحت عنوان «انجمن حمایت از ایرانیان مقیم آلبانی» می‌گفت عین واقع بوده و در آن هیچ مبالغه‌ای نبوده است.

۲-برای رفع ابهام از جامعهٔ ایرانیان در آلبانی و دیگر کشورهای جهان، پلیس و وزارت کشور آلبانی باید دعاوی مزدوران وزارت اطلاعات در مورد «هماهنگیهای صورت گرفته با پلیس و وزارت کشور آلبانی» را به‌نحو مقتضی پاسخ بدهند.

۳-توجه دولت آلبانی را به پاسخ علنی وزارت اطلاعات فاشیسم دینی حاکم بر ایران به مأموران و مزدورانش در آلبانی جلب می‌کنیم که نوشته است «نقطه عطف ۳۰ خرداد ۱۴۰۲» (۲۰ ژوئن ۲۰۲۳) گشتاپوی آخوندها را «چندین مدار کیفی به اهداف» خود نزدیکتر کرده و باید «گام های مؤثر بیشتری» برداشته شود.

مقاومت ایران بر ضرورت محاکمه و مجازات و اخراج مزدوران اطلاعات و سپاه و نیروی تروریستی قدس از آلبانی و دیگر کشورهای اروپایی تأکید می‌کند.

 

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم

۶ مهر ۱۴۰۲ (۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳)

پرده‌برداری از انجمن نجاست اطلاعات آخوندها در آلبانی

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/d2440039-0f6c-49ab-be9a-c21865f23d9a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات