728 x 90

ند پرایس: سپاه پاسداران هم‌چنان از سوی آمریکا به‌عنوان یک سازمان تروریستی خارجی و به‌ویژه تروریست جهانی شناخته می‌شود

ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

ند پرایس؛ سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا روز دوشنبه سوم دی در کنفرانس خبری با اعلام این‌که آمریکا امروز همزمان با انگلستان و اتحادیه اروپا اقدامات بیشتری را برای پاسخگو کردن جمهوری اسلامی انجام داد گفت: «همان‌طور که می‌دانید، سپاه پاسداران هم‌چنان از سوی آمریکا به‌عنوان یک سازمان تروریستی خارجی و به‌ویژه تروریست جهانی شناخته می‌شود».
وی در این کنفرانس خبری هم‌چنین با تأکید بر این‌که «امروز ما با متحدان و شرکای خود نیازمند مقابله با جمهوری اسلامی به‌دلیل نقض حقوق‌بشر و فعالیت‌های بی‌ثبات کننده‌اش هستیم» افزود: «ما بسیاری از فرماندهان سپاه را به‌دلیل دست داشتن در تروریسم و نقض حقوق‌بشر تحریم کرده‌ایم. متحدان اروپایی ما تهدیدات و چالشهای ناشی از سپاه پاسداران و ایران را به‌طور گسترده‌تر می‌شناسند. ما از همکاری و هماهنگی بسیار نزدیک با اروپا برای مقابله با این چالشها برخوردار بوده‌ایم».
خاطر نشان می‌شود که آمریکا روز دوشنبه بنیاد تعاون سپاه، پنج نفر از اعضای هیأت مدیره آن، معاون وزیر اطلاعات رژیم آخوندی و چهار فرمانده ارشد سپاه را تحریم کرد.(سایت وزارت خارجه آمریکا ۳بهمن)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b3df61f9-b7ce-4546-b280-7ee7f2f4a08a"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات