728 x 90

پتک کوبنده تحریم سراسری مردم ایران و فضیحت رقم‌سازی و حذف و خالص‌سازی در ولایت آشفته‌حال خامنه‌ای

صندوق رأی‌گیری مسجد ملاهاشم مشهد خالی خالی
صندوق رأی‌گیری مسجد ملاهاشم مشهد خالی خالی

پتک کوبنده تحریم سراسری مردم ایران

و فضیحت رقم‌سازی و حذف و خالص سازی

در ولایت آشفته حال خامنه‌ای

 

در حالی که رسانه‌های سپاه پاسداران با رقم‌سازیهای میلیونی تلاش می‌کنند شعبده انتخاباتی را به زحمت مشابه سال ۹۸ که پایین‌ترین رقم در تاریخچه رژیم بود، اعلام کنند، رسانه‌های حکومتی تا ظهر شنبه از ۴۱درصد مشارکت در انتخابات قلابی صحبت می‌کنند. جمعه شب قبل از پایان وقت رسمی انتخابات خبرگزاری سپاه پاسداران، شرکت ۲۵میلیون نفر از ۶۱میلیون دارندگان حق رأی را گزارش کرد و در یک واژگونه گویی مضحک به خودش «احسنت» گفت!

 

سپاه پاسداران برای تسلی بسیجی‌ها و اطلاعاتی‌ها و آخوندهای وارفته خطاب به آنها نوشت: «بزرگ‌ترین کمپین تحریم انتخابات در ۴۵سال گذشته شکست خورد» و «با مشارکت حدود ۲۵میلیونی مردم ناکام ماند»!

استدلال بسیجی‌پسند سپاه این بود که ضد انقلاب تلاش داشته «مشارکت زیر ۲۰درصد را رقم بزنند و در این مسیر طیف گسترده‌یی از دولتهای خارجی و گروهک‌های تروریستی را همراه کردند (ولی) نتوانستند میزان مشارکت را از دور قبل کمتر کنند»!

 

در همین حال رویداد ۲۴ گزارش داد کمترین میزان مشارکت مردم تهران در یک انتخابات در روز ۱۱ اسفند رقم خورده و نسبت به سال ۱۳۹۸ کمتر است.

 

همزمان رئیسی جلاد پس از فضیحت شعبده صورت خود را با سیلی سرخ نمود و ادعا کرد حضور مردم در انتخابات «نه بزرگ» به جبهه استکبار بوده است! رئیسی در پیام خود گفت:

بدخواهان، همه توان خود را بسیج کرده بودند، تا انتخابات ۱۱ اسفند بی‌رونق برگزار شود. حضور شما مردم، «نه بزرگ» به جبهه استکبار و پنبه کردن رشته میلیاردها دلار هزینه کرد آنها برای طراحی و اجرای این سناریو بود.

این حضور، ضرب‌شست دیگر به دشمنان‌، پس از ضرب‌شست تاریخی‌تان در فتنه اغتشاشات سال قبل بود.

 

وزارت کشور رژیم، قالیباف را که مخصوصاً بعد از افشاگریهای اخیر به‌شدت مفتضح شده بود نفر چهارم تهران اعلام کرده است. محمود نبویان، آخوند رسایی و ثابتی منفرد نفرات اول تا سوم هستند.

رژیم با تقلب تا ظهر امروز آرای نفر اول تهران را ۱۱۹هزار و ۹۱۴نفر اعلام کرده که برایش فاجعه محسوب می‌شود زیرا آرای اعلام شده برای پدر طالقانی در ۴۴سال پیش در تهران در نخستین انتخابات خبرگان در سال ۱۳۵۸ بیش از ۲میلیون بود که با توجه به رشد ۲/۵برابری جمعیت در ۴۴سال گذشته معادل ۵میلیون رأی انتخابات رژیم در حال حاضر است. به عبارت دیگر با همه تقلبها باز هم عدد اعلام شده برای نفر اول رژیم به‌طور نسبی ۴۰برابر کمتر از ۴۴سال پیش است که ورشکستگی و تنزل نرخ رژیم و انتخابات آن را به نسبت سال ۱۳۵۸ نشان می‌دهد.

 

دژخیمانی از قبیل پاسدار اسماعیل کوثری و ظهره‌وند که جنایات آنها قبلاً توسط مجاهدین افشا شده بترتیب با ۷۴هزار و۵۲هزار رأی تا ظهر شنبه نفرات دهم و بیست و دوم برآمده از صندوقهای خامنه‌ای اعلام شده‌اند. دختر لاجوردی هم در ردیف بیست و هفتم، به جای پدرش ۴۶هزار «رأی لعنت» به‌دست آورده است!

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a2fe708d-b68d-47c4-96c0-8be07ad5d3df"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات