728 x 90

پاسدار شریعتمداری: نباید با استناد به این‌که برخی از کشف حجاب‌کنندگان فریب‌خورده‌اند، از مقابله با آنها خودداری کرد!

پاسدار شریعتمداری نماینده خامنه‌ای در کیهان
پاسدار شریعتمداری نماینده خامنه‌ای در کیهان

پاسدار حسین شریعتمداری نماینده خامنه‌ای در کیهان

کشف حجاب در مجموع یک حرکت امنیتی است

به قول امام «اگر ما یک قدم عقب برویم دشمنان ما ده قدم جلو می‌آیند‌».

 

یادداشت پاسدار حسین شریعتمداری نماینده خامنه‌ای در کیهان ۲۰فروردین ۱۴۰۲ ـ- بی‌گمان کشف حجاب از سوی بسیاری از خانم‌های کشف حجاب‌کننده در مجموع یک حرکت امنیتی است خیلی از کسانی که کشف حجاب می‌کنند نمی‌دانند جاسوس‌های دشمن، دستگاههای جاسوسی دشمن، دنبال این قضیّه هستند.

  • این عده در مقایسه با توده‌های عظیم و چند‌ده میلیونی مردم مسلمان و باورمند کشورمان، بسیار اندک و کم‌شمارند و بر پایه برخی از بررسی‌های میدانی و داده‌های آماری می‌توان این جماعت قانون‌شکن را در سه گروه تعریف کرد.

گروه اول کسانی هستند که دنباله امنیتی دارند و نباید در برخورد پشیمان‌کننده با این عده که تعدادشان نسبت به دو گروه دیگر انگشت‌شمار نیز هست کمترین تسامحی صورت پذیرد.

گروه دوم شامل برخی از افراد کج‌فهم با هویت‌های دم‌دستی و آلوده به عقده خودنمایی است.

گروه سوم خانم‌ها و دخترانی هستند که واقعیت آموزه الهی حجاب را آن‌گونه که واقعاً هست نمی‌دانند

  • اگر چه کشف حجاب از سوی سه گروه یاد‌شده با انگیزه‌های متفاوت صورت می‌پذیرد ولی تمامی این سه گروه چه آگاهانه و چه ناخودآگاه در توطئه واحدی به کار گرفته شده‌اند که از سوی دشمن طراحی شده و مدیریت می‌شود. از این روی مقابله جدی با کشف حجاب وظیفه شرعی، قانونی و اخلاقی مسئولان است به قول امام - - «اگر ما یک قدم عقب برویم دشمنان ما ده قدم جلو می‌آیند‌».

 

  • تبیین ماجرا از سوی رسانه‌ها ضروری است ولی اولاً کافی نیستو نمی‌توان فریب‌خوردگان را به‌حال خود گذاشت و امیدوار بود که در بازار مکاره روشنگری دلسوزان و سم‌پاشی دشمنان‌، آب را از سراب و حقیقت را از مجاز تشخیص بدهند. بلکه وظیفه نظام اسلامی است که به آنها در کشف حقیقت و درک واقعیت کمک کند. اولین گام ضروری و اجتناب‌ناپذیر در این مسیر، پیشگیری جدی از کشف حجاب آنان است.

(روزنامه کیهان رژیم ۲۰فروردین)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a626ea58-a074-48f6-864c-eb1ab41c88e6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات