728 x 90

وزارت اطلاعات: فعالیت‌های مجاهدین در آذربایجان شرقی گسترده‌تر و ۶۰تن دستگیر شدند

اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

چند روز پس از قدرت‌نمایی پوشالی وزیر اطلاعات ملایان، مدیر کل اطلاعات استان آذربایجان شرقی روز گذشته (۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) به صحنه آمد و گفت: "در سال ۹۷ فعالیت مجاهدین در استان گسترده‌تر شده و برای سال ۹۸ نیز مأموریتهایی از قبیل جمع‌آوری اطلاعات را در دستور کار دارند. در سال گذشته مجاهدین با سوء‌استفاده از شرایط اقتصادی و اجتماعی پیش آمده فعالیت‌های خود را گسترش دادند و ۶۰نفر از عناصری که با سرپل‌های مجاهدین در ارتباط بودند، دستگیر شدند" و ۵۰نفر دیگر "توجیه شدند"!.

روز ۳۰فروردین ۱۳۹۸ آخوند محمود علوی وزیر اطلاعات رژیم آخوندی در یک قدرت‌نمایی پوشالی برای روحیه دادن به نیروهای وارفته رژیم پس از نامگذاری لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران، مدعی شد که وزارتخانه او با "ریل گذاری" خامنه‌ای یک "حماسه اطلاعاتی" خلق کرده و گفت: "در یک سال گذشته با ۱۱۶تیم مرتبط با سازمان مجاهدین برخورد شده" است.

 

دستگیریهای سال ۱۳۹۷ که دژخیمان اطلاعات آخوندها برای قدرت‌نمایی پیاپی به آن اعتراف می‌کنند بسیار بیشتر بوده است و رژیم آخوندی باید اسامی و مشخصات همه آنها را اعلام و به حقوق آنها طبق اعلامیه جهانی حقوق‌بشر و کنوانسیونهای بین‌المللی گردن بگذارد.

در یک تحول دیگر رژیم ضدبشری آخوندی طی هفته‌های اخیر شمار زیادی از جوانان استان خوزستان به‌خصوص هموطنان عرب را دستگیر کرده تا به‌دنبال سیل ویرانگر در این استان، از شکل‌گیری و گسترش اعتراضات ضدحکومتی جلوگیری کند.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، بار دیگر خواستار اقدام فوری دبیرکل ملل متحد، کمیسر عالی حقوق‌بشر ملل ‌متحد و سازمانهای بین‌المللی مدافع حقوق‌بشر برای آزادی دستگیر ‌شدگان و تعیین هیئت‌هایی برای بازدید از زندانهای رژیم و دیدار با زندانیان سیاسی شد.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸(۲۵آوریل ۲۰۱۹)

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات