728 x 90

ودانت پاتل: ما کاملاً از تلاشها جهت تعیین سپاه پاسداران به‌عنوان یک سازمان تروریستی پشتیبانی می‌کنیم

ودانت پاتل
ودانت پاتل

ودانت پاتل معاون سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا روز ۱۰خرداد در پاسخ به خبرنگاران گفت: ما کاملاً از تلاش‌ها جهت تعیین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یک سازمان تروریستی پشتیبانی می‌کنیم.

توئیتر وزارت‌خارجه آمریکا:

معاون سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا: «باید به صراحت بگویم که سپاه پاسداران تهدیدی برای جهان به‌شمار می‌رود. ما کاملاً از تلاشها جهت تعیین سپاه پاسداران به‌عنوان یک سازمان تروریستی پشتیبانی می‌کنیم. و ما هم‌چنین از همه تلاشهای مشابه در سراسر جهان پشتیبانی می‌کنیم. همان‌طوریکه می‌دانید ایالات متحده قبلاً این سازمان را در لیست سازمانهای تروریستی قرار داده است. این سازمان به طرز وحشتناکی ترویج کننده تروریسم است که به اعتقاد ما تمامی جهان را تحت تأثیر قرار می‌دهد».

ودانت پاتل، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا افزود: «به نظرم مشارکت پایین [در مراسم مجمع عمومی سازمان ملل در مورد رئیسی ] نشان‌دهنده جایگاه جمهوری اسلامی در جهان و سابقه آن به‌عنوان بزرگترین صادرکننده تروریسم و تداوم نقش این کشور در فعالیت‌های تحریک‌آمیز، بدخواهانه و بی‌ثبات‌کننده نه تنها در منطقه خود بلکه قلمرویی گسترده‌تر است».

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/c427650b-458a-428a-9f91-696b746f5715"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات