728 x 90

وحشت از پیآمد سقوط ارزش ریال در مجلس ارتجاع: منتظر دلار صد هزار تومانی باشید

مجلس ارتجاع
مجلس ارتجاع

وحشت از پیآمد سقوط ارزش ریال و جنگ گرگها در مجلس ارتجاع

ابراهیم رضایی:

منتظر دلار صد هزار تومانی باشید با نوعی بی‌خیالی مواجه هستیم

 

آخوند نیک بین

آقای رئیسی امروز سکه از مرز چهل و پنج میلیون تومان هم رد شده

از دیروز تا امروز قیمت ارز هزار تومان رفته بالا

ذی‌نفعان بزرگی که از افزایش قیمت ارز در کشور دارند نفع می‌برند

 

آخوند نیک‌بین ۲۰فروردین:

جناب آقای رئیس‌جمهور فرمایشاتی را فرمودند از دیروز تا امروز هزار تومان قیمت ارز رفته بالا، یادم می‌آید روزگاری در سال گذشته در همین مجلس در سال قبل وقتی ارز از مبلغ سی هزار تومان تجاوز کرد بنده و دوستان‌مان در این مجلس می‌گفتیم رئیس‌جمهور باید بیاید اینجا طرح سؤال از وی بشود و حتی استیضاح بشود.

اون زمان آقای رئیسی، آقای رئیسی می‌فرمود آقا سکه ۱۳، ۱۴میلیون تومان است کسی توان ندارد آقای رئیسی امروز سکه از مرز چهل و پنج میلیون تومان هم رد شده...

محسن زنگنه: طرحی را که بنده الآن چند ماه است به مجلس دادم متأسفانه اعلام وصول نمی‌شود. من فکر می‌کنم که هم‌چنان ذی‌نفعان بزرگی که از افزایش قیمت ارز در کشور دارند نفع می‌برند نمی‌خواهند بگذارند که بحث مدیریت نظام ارزی در ریل اقتصادی و منطقی خودش حرکت بکنه.

 

رضایی عضو مجلس ارتجاع ۲۰فروردین

تأکید می‌کنیم که اگر به سخنان کارشناسان و دلسوزان توجه نشود منتظر دلار صد هزار تومانی باشید با نوعی بی‌خیالی مواجه هستیم ارز و اقلام اساسی مورد نیاز مردم گران و گران‌تر می‌شود همه شوکه می‌شوند الا آنان که مسئولیت دارند و باید پاسخ‌گو باشند.

 

عزیزی عضو مجلس ارتجاع ۲۰فروردین

دولت محترم ضمن بررسی علل و عوامل افزایش غیرقابل تحمل قیمت کالاهای اساسی و افزایش بی‌رویه قیمت مایحتاج مردم و نابسامانیهای بازار ارز و سکه پاسخ قانع کننده‌ای را به افکار عمومی‌دهد.

کاهش سهمیه سوخت کشاورزان در سال جدید از سوی وزارت نفت و عدم تأمین کود و سایر نیازهای کشاورزان با شعار سال رهبری مبنی بر افزایش مشارکت مردم در تعارض است... .

 

یزدی‌خواه عضو مجلس ارتجاع ۲۰فروردین

رئیس محترم بانک مرکزی در مصاحبه شب ماقبل شون فرمودند که بنده مسئول کنترل بازار آزاد ارز نیستم مسئول کنترل بازار ارز چه کسی است جناب آقای مخبر جناب رئیس‌جمهور چه کسی باید بازار آزاد ارز را کنترل بکنه؟

آیا شخص آقای رئیس‌جمهور مسئول است؟ این مطالبه مردم رو ما چگونه پاسخ بدهیم؟ گلایه‌هایشان در راستای سقوط ارزش سهام و تغییرات پیوسته در بازار ارز و کالا چه کسی هستش این رو به ما راهنمایی بفرمایید

 

نوروزی عضو مجلس ارتجاع ۲۰فروردین

تذکرم به آقای رئیس‌جمهور است آقای رئیس‌جمهور این آقای فرزین اگر نمی‌تونه بانک مرکزی رو مدیریت کند بگذارد برود این‌که من مسئولیت ندارم یعنی چی؟ شما مسئول هستی هم در بحث ارز ترجیحی ارز نیمایی آزاد. آقای رئیس‌جمهور این جوری باشه مردم پول‌ها را از توی بانکها می‌گیرند.

 

نجفی عضو مجلس ارتجاع ۲۰فروردین

سیاست‌های بانک مرکزی در خصوص ارز ترجیحی ۲۸۵۰۰ تومان و نرخ ارز حواله در مرکز مبادله ارز و طلای ایران باعث گردیده واردات دارای جذابیت و صادرات و بازگشت ارز به‌شدت کاهش پیدا بکند ولی آن چه که پیش از پیش بیش از مشکلات اقتصادی برای مردم زجرآور است سوءمدیریت در دستگاه اجرایی می‌باشد.

در همین حال فلاحت‌پیشه رئیس پیشین کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع، به نقش مجلس کنونی ارتجاع در تشدید بحران ارز و وصول مالیاتهای کمرشکن از مردم توسط دولت رئیسی جلاد گفت مجلس یک برگ سفید و چک سفیدی در زمینه بودجه به دولت داده بود که نتیجه‌اش افزایش ۱۵۰درصدی مالیاتها در طول سه سال، تورم کمرشکن و به‌ویژه گران شدن ۱۲هزار تومانی دلار به‌طور سالیانه بود. یعنی در زمان این مجلس هر ماه دلار گران شد.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/a22db141-eedc-4c94-ad02-5fe23e75ec7d"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات