728 x 90

وحشت و تهدید پاسدار قالیباف: اروپا در همه سالهای گذشته مجاهدین را پناه داد و از آنها حفاظت کرده است

پاسدار قالیباف
پاسدار قالیباف

زوزه‌های وحشت و تهدید پاسدار قالیباف رئیس مجلس ارتجاع:

اروپا در همه سال‌های گذشته مجاهدین را پناه داد و از آنها حفاظت کرده است

اروپا قصد مقابله با سپاه را دارد

مجلس به هر اقدامی که به‌معنای لیست‌گذاری سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی

یا فهرستهای تحریمی باشد اقدام فوری و قاطع نشان خواهد داد

 

پاسدار قالیباف رئیس مجلس ارتجاع ۲بهمن ۱۴۰۱

قالیباف: بسم الله... با مصوبه پارلمان اروپا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، روشن شد که جریان حامی صهیونیسم دستگاه محاسباتی کشورهای اروپا را دچار خطای فاحش کرده است

هر نوع اقدام علیه سپاه، از جمله تحریم یا قرار دادن در لیستهای موهوم مانند گروه‌های به‌اصطلاح تروریستی، توهین به همه ملت ایران است،

ما گرایش خطرناکی را در مجموعه کشورهای غربی به‌ویژه اروپاییها به سمت رفتارهای تروریستی و حمایت از تروریسم علیه ملت ایران مشاهده می‌کنیم که می‌تواند منجر به تصمیم‌گیری ایران برای طیفی از اقدامات متقابل بشود. اروپا در همه سال‌های گذشته جنایت‌کارترین تروریست‌ها... ، یعنی منافقین، را پناه داد و از آنها حفاظت کرده است.

اکنون هم می‌بینیم که اروپا قصد مقابله با سپاه …. را دارد. اینها مواردی نیست که ما بتوانیم از کنار آنها به‌سادگی بگذریم و از ابزارهای خود برای هر اقدام متقابل و بازدارنده‌ای استفاده خواهیم کرد.

با وجود این‌که در روزهای گذشته چندین بار تصریح کردم، بار دیگر در اینجا تکرار می‌کنم که مجلس شورای اسلامی به هر اقدامی که به‌معنای لیست‌گذاری سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی یا فهرستهای تحریمی باشد، اقدام متقابل، فوری و قاطع نشان خواهد داد. ما ارتشهای کشورهای اروپایی در منطقه را گروهها و سازمانهای تروریستی شناسایی کرده و اقدامات لازم برای مقابله با آنها را در دستور کار خواهیم گذاشت.

ما آماده واکنش متقابل هستیم. اما از غربیها می‌خواهیم خوب فکر کنند تا پنجره فرصت برای دیپلماسی بسته نشود.

سیاست عقلانی تری را در پیش بگیرد. در غیراین صورت، اروپا در میان کشورهای غربی ضعیف‌ترین طرفی خواهد بود که خود را در مقابله با سپاه و مقاومت در منطقه قرار می‌دهد و طبعاً هزینه آن را تمام و کمال پرداخت خواهد کرد.

 

 

رئیسی جلاد در مجلس ارتجاع:

من به سهم خودم تقدیر می‌کنم از همه عزیزان سپاه پاسداران

و معتقدم کسانی که امروز می‌خواهند سپاه را مورد سرزنش قرار بدهند

مثل محاسبات قبل محکوم به شکست است

رئیسی جلاد ۲بهمن ۱۴۰۱:

باید شکر گذار خداوند متعال باشیم که به‌رغم همه دشمنیها به‌رغم همه توطئه‌ها و فتنه‌ها حضور مردم …شد که دشمن ناکام بشه و تحلیل ما از شرایط فعلی آن است که دست می‌زنند به این‌که یک بخش قابل توجهی از حاکمیت ما را مورد سرزنش قرار بدهند به‌خاطر کارهای انقلابی!

اگر نبود سپاه اگر نبود سپاه قدس اگر نبود حاج قاسم سلیمانی اگر نبود بسیاری از این همکاریها شرایط در کشور ما و منطقه ما شرایط دیگری بود من به سهم خودم تقدیر می‌کنم از همه عزیزان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معتقدم کسانی که امروز می‌خواهند این سپاه مقتدر را مورد سرزنش قرار بدهند به‌خاطر این حرکت انقلابی او در مبارزه با تروریسم نقش آفرینی‌اش در حمایت از مردم این تلاش شان تلاش مذبوحانه هست مثل محاسبات قبل محکوم به شکست است.

امروز تمام توانش را دشمن گذاشته که دل مردم را خالی کند تردید در دل مردم ایجاد کند تردید ایجاد کند در دل جوانها امید مردم را تبدیل به یأس کند این حرکت دشمن هست راهبرد دشمن راهبرد ایجاد یأس هست تمامی اظهارات اقدامات تصمیمات در دولت در مجلس و در همه بخش‌هایی که دغدغه نظام و مردم را دارند باید راهبرد ایجاد امید در دل مردم باشد

(تلویزیون شبکه خبر رژیم ۲بهمن ۱۴۰۱)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/b6d4f705-19a9-4f84-90b2-134caa13abb6"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات