728 x 90

وحشت سرکردگان نیروی انتظامی و دژخیمان قضاییه خامنه‌ای، از تبدیل جشن ملی چهارشنبه‌سوری به حرکتهای اعتراضی مردمی

جشن ملی چهارشنبه  سوری
جشن ملی چهارشنبه سوری

با نزدیک شدن چهارشنبه‌سوری سرکردگان نیروی انتظامی و دژخیمان قضایی خامنه‌ای، در وحشت از تبدیل آن به حرکتهای اعتراضی مردمی، تهدیدات سرکوبگرایانه را افزایش داده‌اند. نگرانی رژیم از تبدیل چهارشنبه‌سوری به اعتراض گسترده و سراسری علیه حکومت آخوندی به حدی است که وزیر آموزش و پرورش رژیم نیز پا به میدان گذاشته و در مانورهای سرکوبگرانه شرکت کرده است..

 

پاسدار حسین رحیمی سرکرده نیروی انتظامی رژیم در تهران روز ۲۴اسفند نسبت به مراسم چهارشنبه‌سوری و تبدیل آن به اعتراض و قیام ابراز نگرانی کرد و گفت:‌ اگر افرادی بخواهند در چهارشنبه آخر سال، آرامش و امنیت مردم را برهم بزنند و نظم عمومی را خدشه‌دار کنند پلیس با قدرت برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به این‌که نیروی انتظامی در چهارشنبه آخر سال در آماده‌باش کامل قرار دارد، به تهدید پرداخت و گفت: هنجارشکنانی که با خودرو به ایجاد مزاحمت برای شهروندان بپردازند، خودروی آنان تا پایان تعطیلات در توقیف نیروی انتظامی خواهد بود.

 

پاسدار ایوب سلیمانی جانشین سرکرده نیروی انتظامی با وحشت از مراسم چهارشنبه‌سوری گفت: در این خصوص دستگاهها و نهادهای دیگری هم وارد عمل شده‌اند. پلیس از مدتها قبل اقدامات خود در این زمینه را آغاز کرده است. قطعاً با این موارد برخورد می‌کنیم، حتی در جریان هستیم بعضی‌ها فراخوانهایی زدند که ما حواسمان به آنها هم هست و به استانها نیز ابلاغ کرده‌ایم که مراقب افرادی که قصد برهم زدم آرامش و سوء‌استفاده از این فضا را دارند، باشند.

 

سرکرده نیروی انتظامی گلستان، پاسدار جاویدان ۲۴اسفند گفت: مانور نوروزی پلیس گلستان آغاز شده و همه نهادهای تخصصی و کلانتری و پاسگاهها به‌حالت آماده‌باش خواهند بود.

وی افزود: همیشه مجاهدین و معاندین سعی داشتند برای رسیدن به اهداف خود از ایام خاص استفاده کنند. برای برقراری امنیت از ظرفیت بسیج و پلیسهای افتخاری استفاده خواهیم کرد.

 

دادستان رژیم در استان اردبیل روز ۲۳اسفند نیز گفت: با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال اقدامات کنترلی با نظارت بر صنوف تشدید شده و نمایندگان شورای تأمین استان در کنار دیگر دستگاههای اجرایی عملیات مانیتورینگ و بازدیدهای میدانی خاص و مستمر خود را ادامه داده و با کوچک‌ترین نقض قوانین برخورد خواهند کرد.

 

پاسدار بیگی سرکرده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: هماهنگی مناسبی برای همکاری با دادستان اصفهان صورت گرفته است تا افرادی که در چهارشنبه پایان سال با رفتارهای نامناسب امنیت را به خطر می‌اندازند تا پایان تعطیلات در بازداشت باشند.

 

پاسدار افتخاری سرکرده پلیس فتا در هرمزگان گفت: اقدامات انتظامی در فضای سایبری آغاز شده و با شناسایی سایت ‌های فعال در زمینه آموزش ساخت مواد محترقه و منفجره و فروش این مواد در فضای سایبری، برای گردانندگان این سایتها و کانال‌ ها تشکیل پرونده می‌شود. خانواده ‌ها باید مراقب فرزندان خود باشند

 

با وجود همه تهدیدها و هشدارها، نگرانی حکومت آخوندی از چهارشنبه‌سوری امسال به حدی است که وزیر آموزش و پرورش رژیم محمد بطحایی روز ۲۳اسفند با نگرانی اعلام کرد: در مانور آمادگی مقابله با مخاطرات حریق و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال شرکت کردم و به پویش «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» پیوستم.