728 x 90

وحشت رژیم از گوشمالی پاسدار بسیجیها توسط جوانان شورشگر و زنان دلیر ایران

زن پاسدار بسیجی گوشمالی داده شده توسط زن شجاع هموطن
زن پاسدار بسیجی گوشمالی داده شده توسط زن شجاع هموطن

هراس فزاینده در ولایت ارتجاع

از روحیه تهاجمی و شورشگر جوانان و زنان دلیر ایران به پاسداران جنایت

پس از هلاکت پاسدار بسیجی در تهران پارس و گوشمالی زن بسیجی در رشت

روزنامه حکومتی وطن امروز:

تضعیف نیروی انتظامی فضا را برای افزایش شرارت فراهم می‌کند

حمله به بانوی گیلانی بار دیگر زنگ خطر را به صدا درآورد

فرمانده سپاه قدس گیلان با حضور در منزل این بانو خواستار تکریم این بانو

و تمام آمران به معروف و ناهیان از منکر شد!

روزنامه حکومتی وطن امروز ۷آبان۹۹ با سوزش شدید از نفرت فزاینده اجتماعی علیه پاسداران و بسیجیان و نیروی سرکوبگر انتظامی نوشت: تضعیف نیروی انتظامی به‌عنوان مهم‌ترین متولی برقراری نظم فضا را برای افزایش شرارت و بی‌قانونی فراهم می‌کند

انتشار خبری مبنی بر حمله به بانوی گیلانی بار دیگر زنگ خطر را نسبت به نتایج تضعیف دایره اختیارات نیروی انتظامی در مواجهه با اشرار به صدا درآورد... .

تنها چند روز پس از انتشار خبر شهادت شهید امر به معروف محمد محمدی توسط گروهی از اشرار در تهران، به یکباره خبر حمله به یک بانوی گیلانی در رسانه‌های کشور منتشر شد... .

ماجرای حمله به بانوی آمر به معروف به بعد از ظهر یکشنبه ۲۷ مهرماه بازمی‌گردد؛ جایی که خانم زینب رشیدی در یکی از پارک‌های شهر رشت در حال پیاده‌روی بود اما توسط یک دختر سگ‌گردان مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفت. وی در تشریح این حادثه گفت: من بوستان کشاورز واقع در خیابان رسالت نزدیک منزل خودم برای پیاده‌روی رفته بودم، آن روز خانمی که چند باری در پارک او را دیده بودم با سگ‌های خود در پارک نشسته بود... . .

گفتم: «اگر نمی‌توانید این سگ‌ها را نگهدارید بیرون نیاورید، مگر پارک جای سگ است؟» که این خانم به من گفت: «نه! این پارک جای سگ‌هایی مثل شماست!» به سمت آن خانم رفتم و گفتم با منی؟ سگ‌های آن خانم که به طرف من دویدند، این خانم هم به من حمله کرد. او مرا داخل حوضچه پارک هول داد و نمی‌گذاشت بیرون بیایم و گلوی من را فشار می‌داد. ناگهان همه چیز را سیاه دیدم و فقط صداهایی می‌شنیدم که می‌گفتند: «تکون نمی‌خوره! بذار بیاد بیرون». وقتی از آب بیرون آمدم دیدم چند نفر آقایی که آنجا بودند به آن خانم گفتند: «سگ‌هایت را بردار و برو!» گفتم: «برای چه می‌گویید برو؟ مگر من را نزده؟ نگهش دارید تا پلیس بیاید». وی ادامه داد: با موبایلم که کاملاً خیس شده بود توانستم ۲ عکس خیلی بی‌کیفیت بگیرم. وقتی این خانم متوجه شد که من عکس گرفتم، دوباره به سمت من پرید و سرم را چندین بار به میله زد که دیگر گیج شدم...

فرمانده سپاه قدس گیلان عصر روز دوشنبه با حضور در منزل این بانو و عیادت از وی به‌دلیل این‌که مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته بود خواستار تکریم این بانو و تمام آمران به معروف و ناهیان از منکر شد. فرمانده سپاه قدس گیلان در این دیدار با تأکید بر این‌که ما باید فضا را برای کسانی که مقابل دین اسلام می‌ایستند تنگ کنیم... .

هر چند فرد ضارب متواری شده توسط سربازان گمنام دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شد اما جامعه ما با مشکلات عدیده‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کند که توجه ریشه‌یی به هر یک از این مشکلات برای حل آنها لازم و ضروری است.

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/61c975f7-7141-4c92-a32f-99ae052470fc"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات