728 x 90

وحشت رژیم از قیامی دوباره در اصفهان در روز جمعه؛ تهدید به سرکوب و اعلام حکومت نظامی در منطقه زاینده‌رود

زاینده رود و مردم  خشمگین و معترض - آرشیو
زاینده رود و مردم خشمگین و معترض - آرشیو

شعبه قضائیه جلادان در اصفهان: با هرگونه تجمع برخورد می شود

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس ۱۱ آذر۱۴۰۰ نوشت:‌ هشدار دادگستری اصفهان به مردم در پی فراخوان معاندین برای تجمع در روز جمعه، معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادستانی مرکز استان اصفهان در خصوص تجمعات احتمالی در روزهای آتی هشدار داد و اعلام کرد: با هرگونه تجمع برخورد می شود.

معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادستانی مرکز استان اصفهان در اطلاعیه ای از عموم شهروندان اصفهانی خواست تا با توجه به سوء استفاده معاندین از موضوع مطالبات به حق کشاورزان و حقابه قانونی در حوزه های کشاورزی و محیط زیست و اینکه صنف کشاورزان استان اصفهان هیچ گونه فراخوانی برای روزهای آتی به ویژه روز جمعه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۰ نداده و سابقه تعرض به اموال و نفوس شهروندان توسط عوامل معاند و احتمال تکرار آن با پروژه هایی که هدف آن تخریب و آسیب به شهروندان عادی و حافظان امنیت است با هوشیاری کامل از شرکت در تجمع های غیر قانونی تحت هر عنوان جداً خودداری کنند. (خبرگزاری حکومتی تسنیم ۱۱آذر۱۴۰۰)

 

 

اعلام حکومت نظامی در منطقه زاینده‌رود در وحشت از شکل‌گیری تجمع مردمی، محدویت و ممنوعیت تردد از پنج صبح در حاشیه زاینده‌رود و مسیر منتهی به پل خواجو

 

سرکردهٔ پلیس سرکوبگر راهوار اصفهان اعلام کرد: برابر مصوبه و ابلاغی که شده ما فردا دوازدهم آذرماه در حاشیه زاینده‌رود، مسیرهای منتهی به پل خواجو، ممنوعیت تردد و توقف را داریم از ساعت ۵ صبح. از شرق خواجو، محدوده پل غدیر شمال و جنوب به‌سمت پل خواجو و از سمت غرب از میدان انقلاب و هتل پل به‌سمت پل خواجو. خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به زاینده‌رود، از دو سمت، هم شمال و هم جنوب ممنوعیت توقف رو داریم هم از ساعت پنج صبح. همکاران ما حتماٌ این محدویت را اعمال می‌کنند تحت هیچ شرایطی اجازه تردد موتورسواران رو نمی‌دیم. اگر خودرویی از ساعت قبل پارک کرده، من اول خواهشم اینه که رانندگان عزیر حتماٌ خودروشون رو منتقل بکنند وگرنه همکاران ما مکلف هستند خودروها را با یدکش از حاشیه زاینده رو انتقال بدند و جابه‌جا بکنند. (خبرگزاری صدا و سیمای رژیم در اصفهان ۱۱ آذر۱۴۰۰)

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/444e84a5-54c4-4342-b313-c2f9730808c0"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات