728 x 90

وحشت رژیم آخوندی از پیامدهای قتل شهید قیام جواد روحی در زندان

شهید قیام جواد روحی
شهید قیام جواد روحی

وحشت رژیم آخوندی از پیامدهای قتل شهید قیام جواد روحی در زندان

تلویزیون شبکه دو رژیم - ۱۰شهریور ۱۴۰۲

گوینده: در پی فوت یک زندانی به نام جواد روحی در زندان ادعاهایی درباره او مطرح شده ماجرای دستگیری، محاکمه و فوت این زندانی چه بوده؟

گزارشگر: جواد روحی ۳۵ساله اهل شهر عامل ساکن شهر نوشهر شب ۳۰شهریور سال گذشته یعنی پنج روز بعد از فوت مرحوم مهسا امینی اغتشاشاتی در شهر نوشهر اتفاق می‌افتد اغتشاشات این شب هم با بستن خیابان‌ها آغاز می‌شود و در ادامه به حمله به اماکن عمومی و خصوصی و خصوصاً ماشینها و کانکس پلیس ختم می‌شود در اغتشاشات این شب پنج نفر جان می‌بازند جواد روحی یکی از بازداشت شدگان آن شب است بر اساس کیفرخواست دادستان وی از لیدرهای اصلی این اغتشاشات بوده که ضمن به آتش کشیدن اموال عمومی و کانکس پلیس به اموال خصوصی هم خسارت وارد کرده است... رئیس دادگستری مازنداران در ۲۰دیماه سال گذشته از صدور حکم سه بار اعدام برای جواد روحی در دادگاه بدوی خبر می‌دهد با فرجام‌های وکلای وی پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع داده می‌شود... . در دو ماه گذشته پرونده مجدد در حال رسیدگی بود تا این‌که روز پنجشنبه روابط عمومی زندان نوشهر اعلام کرد جواد روحی در زندان دچار تشنج شده و بعد از انتقال به بیمارستان علی‌رغم تلاش پزشکان فوت کرده است.

 

										
											<iframe style="border:none" width="100%" scrolling="no" src="https://www.mojahedin.org/if/ff2ba14b-936d-4a66-9f95-47f983b5703b"></iframe>
										
									

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات